Rezultate te kerkimit per termin: +Lindjen

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.721Z

Besimtaret festojne lindjen e Krishtit

Besimtaret e katolike kane pritur mesnaten per te nisur festimet per lindjen e Krishtit. Ne meshen e nisur ne oren 00:00 nga Imzot Rrok Mirdita ne Katedralen e Shen Palit ne Tirane te gjithe besimtaret katolike kane nisur festimet per lindjen e Krishtit.Besimtaret e krishtere moren urime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.658Z

Panetta viziton Lindjen e Mesme

Nga Express më 03 tetor 2011 në ora 19:30 Sekretari amerikan i mbrojtjes, Leon Panetta, ka tërhequr vërejtjen se Izraeli po bëhet gjithnjë e më i izoluar në Lindjen e Mesme, ndërsa theksoi se përpjekjet e mekanizmave amerikanë të sigurisë do të duhej t’ia mundësonin këtij ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.474Z

Paneta viziton Lindjen e Mesme

Sekretari amerikan i mbrojtjes, Leon Paneta, ka deklaruar se Izraeli po bëhet gjithnjë e më i izoluar në Lindjen e Mesme ndërsa shtoi se SHBA-ja po e ndihmon Izraelin që të marrë përsipër “rreziqet për paqe”.   Paneta, i cili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.991Z

Shqipëria për zgjidhje në Lindjen e Mesme

Nga Express më 17 shtator 2011 në ora 13:03 Zv.kryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme i Shqipërisë, Edmond Haxhinasto, u shpreh se Shqipëria do të jetë gjithmonë pro zgjidhjes së qëndrueshme të krizës në Lindjen e Mesme. Në takimin që ai zhvilloi me ambasadorët e Palest

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.918Z

Flora Brovina sot feston ditëlindjen

Deputetja më e vjetër e Kuvendit të Kosovës, Flora Brovina sot ka ditëlindjen. Brovina e cila tashmë është edhe kryesuese e seancës në Parlamentin e Kosovës, dhe ndaj të cilës janë kthyer sytë e të gjithëve duke p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.508Z

Oh dreq, sa dhimbje/ Dokumenton lindjen live (FOTO)

Ruth Fowler nga Los Angeles vendosi që të dokumentojë të gjithë procesin e lindjes të saj duke postuar vazhdimisht mesazhe dhe foto në Twitter. Asaj i nisën dhimbjet e lindjes për Krishtlindje dhe Ruth vazhdoi të postojë mesazhe për 12 orë rresht, që nga momenti kur i nisën kontrak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.405Z

Klinton mbyll viziten ne Lindjen e Mesme

Dy popuj, dy shtete. Sekretarja amerikane e shtetit Hilari Klinton perseriti angazhimin amerikan per nje paqe te qendrueshme ne Lindjen e Mesme dhe per krijimin e nje shteti palestinez gjate vizites ne Rramallah. Pas vizites ne Lindjen e mesme sekretarja Klinton ka mberritur ne Bruksel, ku do te z

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama