Rezultate te kerkimit per termin: +Linja

Total: 7391
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.501Z

Sarajeve-Beograd, rihapet linja hekurudhore

Lidhja hekurudhore mes kryeqyteteve te Serbise dhe Bosnjes eshte rihapur 17 vjet pas nderprerjes se saj gjate konfliktit ne ish-Jugosllavi. Linja mes Beogradit dhe Sarajeves u demtua ne luftimet mes serbeve, kroateve dhe myslimaneve te Bosnjes. Udhetimi eshte tani dy ore me i gjate se par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.289Z

Falimenton Malev, linja ajrore hungareze

Share Linja ajrore kombëtare e Hungarisë, Malev, ka shpallur falimentimit. Në një deklaratë thuhet se pas 66 vitesh veprimtari të vazhdueshme, Malev nuk do ngrihet më në ajër. Vendimi erdhi pasi Komisioni Europian urdhëroi kompaninë të paguante paratë që kishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.723Z

Una Healy, linja super (FOTO)

Kengetarja irlandeze, Una Healy, eshte shfaqur ne nje eveniment ne nje super forme, duke treguar linjat e saj te shkelqyera. 30-vjeçarja eshte fotografuar ndersa darkonte me disa mikeshat e saj ne Beverly Hills.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.242Z

Privatizohet linja Kinostudio-Kombinat

Lorina MixhaTransporti Nis punën operatori me 20 autobusë të rinj. Në muajt e verës, orari është nga 05:00 në 00:00 Privatizimi - Vendimi për privatizimin e linjës u miratua vitin e kaluar në Këshillin Bashkiak, ndërkohë që tenderi për privatizimin e linjës u realizua gjatë këtij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.843Z

Lisa Hochstein , linja fantastike (FOTO)

Ish-modelja e Playboy, Lisa Hochstein ka treguar linjat e saj fantastike, teksa ka bërë një set fotosh. 29-vjeçarja është fotografuar në plazhin e Miamit, duke treguar se vazhdon që të mbetet një femër shumë seksi dhe tërheqëse.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.329Z

Linja 110 kv Bushat-Lezhë

OST njoftoi dje se linja 110 kv Bushat-Lezhë dhe 8 shtyllat e dëmtuara të tensionit të lartë janë vënë në punë me kapacitet të plotë. Pas riparimit të tyre, sistemi i transmetimit në të gjithë vendin garanton se është në gjendje për të përballuar çdo problem që mund të shfaq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.746Z

Rihanna, linja mahnitëse (FOTO)

Ajo konsiderohet si këngëtarja më seksi për momentin, dhe jo më kot. Rihanna është kthyer në një ikonë seksi dhe për këtë arsye, bën kujdes që të jetë në një formë të shkëlqyer. Kjo gjë u pa edhe gjatë ditës së djeshme, ndërsa 26-vjeçarja kthehej nga Anglia në Los Anx

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama