Rezultate te kerkimit per termin: +Linjat

Meta: total 1000 / total_found 6835 / time 0.003 / keyword[0] linjat / docs[0] 6835 / hits[0] 8337 /
Xhejmsi Dervishi, kush është vajza që flitet se do të zërë vendin e Marina Vjollcës
  • 2017-06-24

Xhejmsi Dervishi, kush është vajza që flitet se do të zërë vendin e Marina Vjollcës

A ma fal është klipi më i ri i këngëtarit Young Zerka, në skenat e të cilit direkt pas publikimit ajo që e ka marrë vëmendjen është vajza e bukur seksi, e cila shfaqet në një liman me anije të ankoruara. Ajo është modelja Xhejmsi Dervishi, të cilën këngëtari e përzgjodhi mes 15

Jennifer Lopez mbron veten ndaj kritikuesve: Nuk përdor fotoshop
  • 2017-06-24

Jennifer Lopez mbron veten ndaj kritikuesve: Nuk përdor fotoshop

Këngëtarja e njohur, Jennifer Lopez ka publikuar një fotografi në rrjetin social, Instagram ku duken qartë linjat e saj trupore, por ka marrë kritika për përdorim fotoshopi. Ajo nuk mund ta mbante një gjë të tillë për veten, prandaj ka replikuar ndaj komenteve të shumta duke shkruar: O

No Pic available
  • 2017-06-23

Mitingu i PD, bllokohen disa akse, spostohen linjat urbane

Duke filluar nga ora 17:00 e ditës së sotme, disa segmente rrugore në Tiranë do të jenë të bllokuara për shkak të mitingut përmbyllës të Partisë Demokratike. Policia e kryeqytetit bën me dije akset rrugore që do të kenë kufizime qarkullimi: – Bulevardi “Dëshmorët e Kom

No Pic available
  • 2017-06-23

Khloe Kardashian i lë vend imagjinatës me bikinit transparente

Ajo sigurisht di sekretet e një reklame të mirë . Khloe ka përdorur më së miri aftësitë e saj të marketingut për të promovuar një linjë të re të truporeve për markëne saj amerikanë GOOD. 32- vjeçarja ka postuar nëj foto në llogarinë e saj personale në instagram duke thyer rreg

No Pic available
  • 2017-06-20

Tensionet SHBA-Rusi në Siri, Australia pezullon përkohësisht sulmet

Australia njoftoi se ka pezulluar përkohësisht sulmet ajrore të forcave të saj në Siri. Vendimi vjen pak ditë pasi një avion luftarak amerikan rrëzoi një avion sirian dhe Rusia, u përgjigj duke kërcënuar se do t’i trajtonte avionët e koalicionit të udhëhequr nga SHBA në qiellin

No Pic available
  • 2017-06-19

Nisin negociatat Brexit, Merkel: Marrëveshja në interes të të dyja palëve

Nisin zyrtarisht negociatat për largimin e Britanisë së Madhe nga Bashkimi Europian. Kryenegociatorët nga të dyja palët theksuan nevojën për të trajtuar me shpejtësi pasiguritë në proçes dhe nënvizuan qëndrimin e tyre konstruktiv për të arritur një marrëveshje që është e mirë

Sondazhi, PS shënon rritje dhe merr 6 mandate në Korçë, PD 4 e LSI 1
  • 2017-06-19

Sondazhi, PS shënon rritje dhe merr 6 mandate në Korçë, PD 4 e LSI 1

Partitë shënojnë rritje të elektoratit në qarkun e Korçës me 11 mandate deputetësh,  krahasuar me zgjedhjet e 2013. Sipas sondazhit të Ora News dhe IPR Marketing, nëse korçarët do të votonin sot, PS do të merrte 47% të votave ose 6 mandate deputetësh, nga 43.5% të votave në 20