Rezultate te kerkimit per termin: +Lion

Total: 1346
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.549Z

Ndalen kryesuesit e Lion

brbrKryesuesit e Lion nuk shkuan me shume se barazimi ne javen e 25 te Kampionatit Francez te Futbollit Skuadra e teknikut Furnier u ndal ne shifrat 1-1 ne Lorient dhe tashme ndjen presionin e Marsejes dhe Paris Saint Germain me vetem dy pike larg tyre Me nje formacion te cunguar ku mungesa me e ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.878Z

Bajern fiton minimalisht ndaj Lion

Bajerni i Mynihut fiton raundin e parë të ndeshjeve gjysmëfinale të Ligës së Kampioneve me Lion. Në “Arena Mynchen”, skuadra bavareze fitoi ndaj francezeve me rezultatin e ngushtë 1-0. Bajerni i Mynihut krijoi një epërsi ndaj Lionit pasi e rrezikoi shpesh në portë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.084Z

Lion fiton Derbin olimpik

brbrPas 8 Fitoreve rresht Marseja u detyrua te leshoje pikerisht ne Lion ne Derbin me emrin 8216olimpik8217 te vlefshme per javen e 11 te Kampionatit Francez te futbollit Ne stadiumin Gerland te zotet e shtepise fituan me rezultatin 1-0 nje rezultat i pamerituar per skuadren e Marcelo Bielses e cil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.726Z

Snoop Dogg do të bëhet Snoop Lion

Reperi i njohur amerikan, Snoop Dogg, i cili tha se ka rilindur gjatë një vizite në Xhamajka në muajin janar, do ta ndryshojë emrin e tij për tu bërë Snoop Lion dhe për të bërë muzikë të cilën mund ta dëgjojnë fëmijët dhe gjyshërit, njofton agjencia e lajmeve AP. A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.730Z

Rita Ora dhe Snoop Lion publikojnë videon Torn Apart

Videoklipi më i ri i këngëtares kosovare Rita Ora, “Torn Apart”, një bashkëpunim me reperin Snoop Lion, është lansuar sot në internet. Kënga është pjesë e albumit më të ri të reperit amerikan, “Reincarnated”, album i cili tashmë është në shitje. Videokl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.728Z

Reali, në Lion për të harruar zhgënjimet

Madrilenët do kërkojnë të hedhin një hap të sigurt në takimin e parë, në përpjekje për t’i dhënë fund rekordit zhgënjyes prej pesë sezonesh rresht pa e kaluar fazën e 1/8. Ekipi që tashmë drejtohet nga Manuel Pelegrini nuk ka arritur në çerekfinalet e Ligës së Kampionëve pre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.901Z

Lion nuk i ndahet Parisit ne krye

brbrOlimpik Lion arriti nje fitore me se te merituar ne fushen e Reims ne javen e 34 te kampionatit francez duke qendruar ne luften per titull te ketij sezoni Ne stadiumin Auguste Delon skuadra e Humbert Furnier fitoi 4-2 duke u ngjitur ne vend te pare me pike te barabarta me Paris sg edhe pse keta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama