Rezultate te kerkimit per termin: +Lionel +Messit

Meta: total 1000 / total_found 1227 / time 0.001 / keyword[0] lionel / docs[0] 5901 / hits[0] 8292 / keyword[1] messit / docs[1] 1751 / hits[1] 2431 /
Instagram/ Cilët janë yjet më të pasur dhe me ndjekësit më të shumtë
  • 2019-03-15

Instagram/ Cilët janë yjet më të pasur dhe me ndjekësit më të shumtë

Futbollistët dhe yjet e uebit janë padronët. Italia gjithashtu ka bartësit e standardeve Me rrjetet sociale ju mund të fitoni shumë mirë. Shumë yje ndërkombëtarë që monitorojnë platformat e ndryshme çdo ditë janë plotësisht të vetëdijshëm për këtë, me qëllim që të rrisin nu

Ronaldo-Messi, dueli vazhdon edhe në distancë!
  • 2019-03-14

Ronaldo-Messi, dueli vazhdon edhe në distancë!

Nëse Cristiano Ronaldo i preu biletën e çerekfinaleve të Championsit bardhezinjve të Juvnetusit me tre golëshin e tij, 24 orë më pas Lionel Messi i përgjigjet sfidës së përjetshme me portugezin me një dygolësh në distancë dhe nje asist. Mesa duket mund të kalojnë kufij mund të nd

Neymar nostalgjik, nuk i përmban lotët për Messin (Video)
  • 2019-02-25

Neymar nostalgjik, nuk i përmban lotët për Messin (Video)

Neymar Jr ndodhet në Brazil, ku po vijon fazën e riaftësimit pas dëmtimit në shputën e këmbës. Në një intervistë për mediet vendëse ylli i PSG, ndërsa por fliste për ish-shokun e tij të skuadrës te Barcelonës, Lionel Messi, nuk i përmbajti emocionet. Argjentinasi dhe braziliani nd

Modric mposht Messin, fiton një tjetër çmim prestigjoz!
  • 2019-02-22

Modric mposht Messin, fiton një tjetër çmim prestigjoz!

Luka Modric nderohet me një tjetër çmim prestigjoz. Mesfushori kroat ka fituar garën me emra të mëdhenj si Lionel Messi, Eden Hazard e Neymar Jr, pasi është shpallur organizatori më i mirë i vitit 2018. Federata Ndërkombëtare e Historisë & Statistikave të Futbollit (IFFHS) e vlerë

Dembele: Messi e bën futbollin më të lehtë, është partner i përsosur në lojë
  • 2019-02-18

Dembele: Messi e bën futbollin më të lehtë, është partner i përsosur në lojë

Ousmane Dembele thotë se Lionel Messi është partneri i përsosur i skuadrës. Argjentinasi dhe francezi kanë një lidhje të fortë dhe të suksesshme në skuadrën e Barcelonës. Në sezonin e kaluar ata shënuar 43 gola në të gjitha ndeshjet që luajtën bashkë. Dyshja e futbollistëve ka m

Messi: Rivaliteti me Ronaldon ishte i shëndetshëm
  • 2018-12-27

Messi: Rivaliteti me Ronaldon ishte i shëndetshëm

Legjenda e Barcelonës Lionel Messi, ka folur për duelin e tij me ish-yllin e Real Madridit Cristiano Ronaldo, i cili Iu bashkua Juventusit këtë. Ai e ka quajtur rivalitetin e tij me Cristiano Ronaldon “të shëndetshëm” dhe ka thënë se kjo ishte një gjë e mirë për tifozët. Ar

Jurgen Klopp zgjedh mes Messit dhe Ronaldos
  • 2018-12-24

Jurgen Klopp zgjedh mes Messit dhe Ronaldos

Liverpooli i tij po bën mrekullinë, duke konsoliduar vendin e parë në klasifikimin e Premier Leguae-s, çka premton sukses në rrugën drejt titullit që mungon në shtëpinë e The Reds që nga viti i largët 1990, dhe, njëherazi, duke qenë favorit për triumfin në finalen e Championsit kët