Rezultate te kerkimit per termin: +Liqeni

Meta: total 1000 / total_found 4571 / time 0.014 / keyword[0] liqeni / docs[0] 4571 / hits[0] 6660 /
Vrasja te Liqeni/ Viktima-autorit: Ore shkër****ë luan me lekët e mia ti?!
  • 2019-04-06

Vrasja te Liqeni/ Viktima-autorit: Ore shkër****ë luan me lekët e mia ti?!

Ka qenë një borxh financiar prej 45 mijë eurosh, ai që i ka marrë jetën Haxhi Baçinozit, disa javë më parë në parkun e Liqenit Artificial të Tiranës. Baçinozi ishte personi që e kishte ndihmuar me shumën e parave ish-mikun e tij, Islam Mylkaj, i cili do të konvertohej pas disa vites

Rrugë 2 mln euro mes Liqenit dhe Gardës, PD: Plan Veliaj-Rama për
  • 2019-03-24

Rrugë 2 mln euro mes Liqenit dhe Gardës, PD: Plan Veliaj-Rama për

Partia Demokratike, nëpërmjet zëdhënëses Ina Zhupa ka akuzuar sot kryebashkiakun e Tiranës, Erjon Veliaj dhe kryeministrin Edi Rama se kanë shpallur ndërtimin e një rruge prej 2 milionë eurosh në zonën e Gardës së Republikës. Sipas Zhupës ajo do tu shërbejë disa kullave të reja t

Ngjarja te Liqeni/ Vrau borxhliun në sy të djalit, vetdorëzohet autori (EMRI)
  • 2019-03-21

Ngjarja te Liqeni/ Vrau borxhliun në sy të djalit, vetdorëzohet autori (EMRI)

Pas katër ditëve në arrati, autori i vrasjes së ndodhur më 16 mars në zonën e Liqenit Artificial është dorëzuar në polici. Mësohet se Islam Mylkaj nga Fieri, i cili ekzekutoi në sy të të birit, 62-vjeçarin Haxhbi Bacinovski ka shkuar në polici me avokatin e tij pas presionit të Uni

Dëshmia e vrasësit të Haxhi Baçinovskit: Më përndiqte vajzat
  • 2019-03-21

Dëshmia e vrasësit të Haxhi Baçinovskit: Më përndiqte vajzat

Jam penduar, e vrava në gjaknxehtësi e sipër. Tek liqeni e takova rastësisht. Më shau dhe më goditi. Konflikti ynë është i hershëm për 45 mijë euro. Haxhiu më përndiqte edhe vajzat për këtë borxh. Familja ime kërcënohej prej tij vazhdimisht. -mësohet të ketë thënë në polici

Gati i ri këndi i ri i lojërave tek Liqeni Artificial
  • 2019-03-19

Gati i ri këndi i ri i lojërave tek Liqeni Artificial

Së shpejti të vegjlit e kryeqytetit, dhe jo vetëm, do të kenë gati një kënd fantastik lojërash, i cili i shtohet parkut të madh të Liqenit Artificial. Bashkia e Tiranës, me mbështetjen financiare të TIKA-s dhe Agjencisë së Parqeve dhe Rekreacionit, po vijon punën për një shesh të

No Pic available
  • 2019-03-17

Vrasja tek Liqeni, policia zbulon motivin

Një borxh i pashlyer duket se është motivi i vrasjes së 62-vjeçarit Haxhi Baçinozi. Baçinozi i kishte marrë vrasësit një shumë të konsiderueshme parash me premtimin se do ti kthente. Kjo gjë nuk ka ndodhur dhe për pasojë mes viktimës dhe autorit ka lindur edhe konflikti. Mësohet se

No Pic available
  • 2019-03-17

Tirana feston sot Ditën e Verës. Ja lista e plotë e 50 aktiviteteve

Sot nuk ke asnjë arsye që të largohesh jashtë Tiranës. Bashkia e Tiranës ka organizuar më shumë se 50 aktivitete të ndryshme festive me rastin e Ditës së Verës. Ndaj lëre makinën në shtëpi, merr fëmijët dhe shoqërinë dhe eja, i gjithë segmenti nga Sheshi Skëderbej, Bulevardi D