Rezultate te kerkimit per termin: +Liqenin

Meta: total 1000 / total_found 3825 / time 0.002 / keyword[0] liqenin / docs[0] 3825 / hits[0] 5396 /
OSHEE do blejë energji. Po vjen thatësira, duhen 18 mln euro importe
  • 2017-06-22

OSHEE do blejë energji. Po vjen thatësira, duhen 18 mln euro importe

Situata e vështirë hidrike e ka detyruar Operatorin e Shpërndarjes të hapë me shpejtësi procedurat për të nisur importet e energjisë. Top Channel ka mësuar se OSHEE ka çelur ankadin për të blerë mbi 285 mijë mega energji nga importi për të përballuar furnizimin e vendit me energji

No Pic available
  • 2017-06-21

I moshuari vdes në liqenin e Pogradecit, po lahej me të vëllanë

Një 80 vjeçar ka gjetur vdekjen në liqenin e Pogradecit mesditën e sotme. Policia lokale bëri me dije se viktima është shtetasit K.A, banues në fshatin Bregas-Maliq. Pas marrjes të njoftimit, në ndihmë të K.A, është nisur një motorskaf i shërbimeve të Stacionit të Policisë Kufitar

Futet për tu larë në liqenin e Pogradecit, vdes 80-vjeçari
  • 2017-06-21

Futet për tu larë në liqenin e Pogradecit, vdes 80-vjeçari

Një 80-vjeçar ka gjetur vdekjen teksa ka qenë duke u larë në thellësi të liqenit të Pogradecit. Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme, ku viktimë ka mbetur shtetasi K.A, rreth 80 vjeç, banues në fshatin Bregas, Maliq, i cili ka qenë duke u larë. Pas marrjes të njoftimit, në ndihmë të

No Pic available
  • 2017-06-17

Sëmundja nga një mallkim mund të kthehet në një bekim!

Miron Çako Shëndetin, që nënkupton një plotësi të forcës jetike, e kërcënon gjithmonë sëmundja, e cila ka qenë, është dhe do të jetë, problemi më i madh, që njerëzit do të përballojnë deri në fund të jetës. Pavarësisht se vdekja është fatkeqësia më e madhe në botë, p

No Pic available
  • 2017-06-14

Projektet për Shkodrën, Bushati: Bashkëpunim për zhvillim, jo statuse në facebook

Gjatë një takimi me banorët në Dreçan, ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati theksoi se bashkëpunimi është mënyra e vetme e zhvillimit të qytetit dhe qarkut, dhe jo mentaliteti që sipas tij, ka sot Bashkia e Shkodrës, pengesa dhe justifikime në Facebook. Bushati vlerësoi se Shkodra ka gj

No Pic available
  • 2017-06-12

Ura e lëvizshme e Bunës kthehet në identitet, një atraksion turistik

Ura e lëvizshme Bunës, Monument Kulture i kategorisë së parë, ka marrë formë. Tashmë punimet janë përmbyllur dhe ura e cila ishte kthyer në një rrezik serioz për kalimtarët, ka marrë pamje të re dhe duket se do të jetë një atraksion për turistët.  Pamjet madhështore të sa

No Pic available
  • 2017-06-09

Bushati në Shkoder: Tërmeti do të ndihet tek Pallati i Drejtësisë

Ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati u ndal tek reforma në Drejtësi, gjatë dëgjesës me shoqërinë në qytetin e Shkodrës. Ai foli për efektet e pritshme të reformës në 5 deri në 10 vjetët e ardhshëm në sistemin e drejtësisë, politikë e biznes. Ditmir Bushati:“Tërmeti fillimis