Rezultate te kerkimit per termin: +Liqenit +Artificial

Meta: total 1000 / total_found 2209 / time 0.002 / keyword[0] liqenit / docs[0] 8928 / hits[0] 15831 / keyword[1] artificial / docs[1] 4593 / hits[1] 6331 /
Vrasja te Liqeni/ Viktima-autorit: Ore shkër****ë luan me lekët e mia ti?!
  • 2019-04-06

Vrasja te Liqeni/ Viktima-autorit: Ore shkër****ë luan me lekët e mia ti?!

Ka qenë një borxh financiar prej 45 mijë eurosh, ai që i ka marrë jetën Haxhi Baçinozit, disa javë më parë në parkun e Liqenit Artificial të Tiranës. Baçinozi ishte personi që e kishte ndihmuar me shumën e parave ish-mikun e tij, Islam Mylkaj, i cili do të konvertohej pas disa vites

No Pic available
  • 2019-03-30

Karta e Studentit/ Veliaj: Tirana e ka gati! Ja 40 shërbimet që ofrohen

Bashkia e Tiranës do të jetë e para në rang vendi që do të ketë gati kartën e studentit. I pranishëm në konferencën Studime akademike mbi sjelljen njerëzore, edukim dhe shkenca sociale të Universitetit Mesdhetar, Veliaj dha lajmin e mirë se javën e ardhshme do të bëhet prezantimi i

Shkrepi këmbëzën, zbulohet emri i të kërkuarit për vrasjen e Jurgen Kurtit
  • 2019-03-27

Shkrepi këmbëzën, zbulohet emri i të kërkuarit për vrasjen e Jurgen Kurtit

Përgjimet e policisë po çojnë drejt plotësimit të mozaikut për vrasjen e Jurgen Kurtit, që ndodhi më 18 mars në Tiranë. Nga hetimet është zbuluar edhe emri i autorit të 4-ët të kësaj ngjarje të rëndë, i cili dyshohet të jetë edhe personi që shkrepi këmbëzën e pistoletës, p

No Pic available
  • 2019-03-23

Çpo ndodh? Nga menaxheri i VIP-ave te avokati i Shullazit, 4 vrasje në 1 javë

Ravik Gurra ishte personi i katër që është ekzekutuar në atentat mafioz në Shqipëri në një hapësirë kohe prej 1 jave. Avokati i Emiljano Shullazit dhe miku i familjes Çapja u qëllua nga një autor i maskuar në zemër të Elbasanit, duke shënuar një tjetër vrasje që tregon se situa

Ngjarja te Liqeni/ Vrau borxhliun në sy të djalit, vetdorëzohet autori (EMRI)
  • 2019-03-21

Ngjarja te Liqeni/ Vrau borxhliun në sy të djalit, vetdorëzohet autori (EMRI)

Pas katër ditëve në arrati, autori i vrasjes së ndodhur më 16 mars në zonën e Liqenit Artificial është dorëzuar në polici. Mësohet se Islam Mylkaj nga Fieri, i cili ekzekutoi në sy të të birit, 62-vjeçarin Haxhbi Bacinovski ka shkuar në polici me avokatin e tij pas presionit të Uni

Këngëtarja e njohur i bashkohet nismës së bashkisë (Foto)
  • 2019-03-20

Këngëtarja e njohur i bashkohet nismës së bashkisë (Foto)

Një artist i mirë është edhe një qytetar i mirë. Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Soni Malaj, iu bashkua nismës së Bashkisë së Tiranës për të mbjellë pemë, me synimin për të shtuar gjelbërimin e qytetit. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj e falenderoi këngetaren

Pse u ekzekutua menaxheri i VIP-ave? Ja pista kryesore që po hetohet
  • 2019-03-19

Pse u ekzekutua menaxheri i VIP-ave? Ja pista kryesore që po hetohet

Vrasja e Jurgen Kurtit në rrugën Zef Jubani tronditi mbrëmjen e djeshme Tiranën, teksa krismat dhe përgjakja e rrugëve në zonën e Tiranës së Re tashmë duket se janë bërë të zakonshme. 26-vjeçari që mbeti viktimë e atentatit mafioz nuk është personazh i panjohur as për drejtësin