Rezultate te kerkimit per termin: +Liri +Fier

Meta: total 441 / total_found 441 / time 0.001 / keyword[0] liri / docs[0] 17261 / hits[0] 23265 / keyword[1] fier / docs[1] 25982 / hits[1] 47955 /
No Pic available
  • 2017-06-21

Sekuestrohen 700 gram heroinë në Fier, dy në pranga

Policia e Fierit godet një tjetër rast të shpërdarjes së drogave të forta. Sektori për Hetimin e Narkotikëve gjatë finalizimit të operacionit antidrogë të koduar Bjondi” bëri të mundur sekuestrimin e 700 gram lëndë narkotike heroinë, si dhe arrestoi dy persona të dyshuar si p

No Pic available
  • 2017-06-21

Sekuestrohen 700 gram heroinë në Fier, dy në pranga (Video)

Policia e Fierit godet një tjetër rast të shpërndarjes së drogave të forta. Në kuadër të operacionit antidrogë të koduar Bjondi, është bërë i mundur sekuestrimin e 700 gram lëndë narkotike heroinë, si dhe arrestoi dy persona të dyshuar si posedues të saj. Të arrestuarit janë Em

No Pic available
  • 2017-06-17

Hajduti hyn në pulari e vjedh 1.3 milionë lekë

Një 22 vjeçar është arrestuar pasi akuzohet se është autori i grabitjes së një pularie në fshatin Radostinë të Fierit. Sipas policisë janë vjedhur 1. 3 milionë lekë. Vetë pronari i pularisë bëri denoncimin. “Pas kallëzimit të marë nga shtetasi A.D, 52 vjeç, se gjatë nat

Vodhi 1,3 mln lekë në një pulari, arrestohet 22-vjeçari në Fier
  • 2017-06-17

Vodhi 1,3 mln lekë në një pulari, arrestohet 22-vjeçari në Fier

Policia ne Fierit ka arrestuar një 22-vjeçar pasi akuzohet si autor i grabitjes së një pularie në fshatin Radostinë të Fierit. Denoncimi në polici është bërë nga vetë pronari i pularisë sipas të cilit i janë vjedhur 1,3 mln lekë. Në pranga ka rënë shtetasi Elidjon Baçja, banues

Fier, shtëpia tre katëshe kthehet në laborator droge
  • 2017-04-15

Fier, shtëpia tre katëshe kthehet në laborator droge

Një banesë tre katëshe në lagjen Kastriot në qytetin e Fierit është shfrytëzuar si laborator për kultivimin e drogës. Banesa ishte marrë me qera nga një person i cili është shpallur në kërkim ndërsa janë arrestuar 8 persona që mendohet se janë punëtorë në kultivimin e kanabisi

Laboratori i drogës në Fier, 8 persona të arrestuar
  • 2017-04-15

Laboratori i drogës në Fier, 8 persona të arrestuar

Zbulohet në Fier një laborator që shërbente për kultivim të bimëve narkotike, arrestohen në flagrancë  8 persona dhe shpallet në kërkim një tjetër. Në kuadër të operacionit Llampa, policia ka marrë informacion se në një banesë private tre katëshe në pronësi të shtetasit Piro

No Pic available
  • 2017-04-07

Rama josh demokratët: Saliu u la dy gishtat në gojë, do kujdesemi për ju

Vetëm pak pasi i përsëriti ftesën për dialog kundërshtarit të tij politik përmes rrjeteve sociale, kryeministri Edi Rama e cilësoi të mjerë opozitën, e cila është ngujuar në çadër sipas tij se ka frikë nga drejtësia. Teksa shpërndau legalizimet në Fier, Rama pati një mesazh dhe