Rezultate te kerkimit per termin: +Lirimi

Total: 3576
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:04.683Z

lirimi i Tiranes polemikat

E shtune 17 Nentor 2012 1549 68-lirimi i Tiranes polemikat vjetori i clirimit te Tiranes i ka gjetur kampet politike me te percara se kurre dhe me qendrime krejt te kunderta persa i perket figurave historike. Teksa qeveria nderonte me nje ceremoni zyrtare ardhjen dhe rivarrimin e ish mbretit Z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:13.868Z

Lirimi i shtepive aksionet

Lirimi i shtepive aksionet E merkure 09 Janar 2013 1542 p styletext-align justify Lirimi i shtepive aksionetAksioni i permbaruesve ka vijuar kete te merkure me nxjerrjen nga banesat e pronareve te qiramarresve ne rrugen Tefta Tashko Edhe pse nuk pati perplasje mes paleve qirramaresit kane k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.416Z

Durres lirimi i banesave

Lirimi i banesave të ish-pronarëve është shoqëruar me protesta në qytetin e Durrësit. Në mbështetje të Zyrës së Përmbarimit dhe policisë private kanë dalë edhe shërbimet e policisë së rendit, të cilat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.935Z

Lirimi i Lul Berishës, shpërthen Donald Lu: Gjykata të korruptuara!

Ambasadori amerikan ka reaguar ashpër, pas lirimit nga burgu të Lul Berishaës. Ky i funditu lirua nga burgu me kusht, pasi sipas gjykatës, vuante nga një sëmundje e pashërueshme. Lu e ka cilësuar si të papranueshëm, vendimin e gjykatës për lirimin Berishës. Lirimi i Lulzim Berishës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.524Z

Lirimi i Zukaj nga burgu Llalla pezullon nje prokuror ne Lezhe

Lezhe 1 qershor 2016 NOAal - Me urdher te Prokurorit te Pergjithshem Adriatik Llalla eshte pezulluar nga detyra prokurori i Lezhes Gjergj Rudi Masa per Rudin vjen pas lirimit nga burgu i Shuaip Zukajbr br Mesohet se pezullimi i prokurorit te Lezhes ka ardhur pas kallezimit te juristit te burgut te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.647Z

Lirimi i Lulzim Berishës, flet drejtori i burgut: Asnjë shkelje!

Drejtori i burgut të Durrësit, Astrit Kotaj, u njoh sot me masën e sigurisë arrest me burg në gjykatë. Ai akuzohet se ka falsifikuar përllogaritjen e ditëve të qëndrimit në burg të kreut të bandës së Durrësit. Por Kotaj i ka mohuar akuzat. Dua të di ku e kam bërë falsifikimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.544Z

Beogradi: Lirimi i Cekut, goditje drejtesise

Beogradi zyrtar ka reaguar ndaj lirimit te ish-kryeministrit te Kosoves Agim Ceku, duke deklaruar se ky veprim i Sofies zyrtare mund te rrezikoje marredheniet mes vendeve te Ballkanit. Presidenti serb Boris Tadic i ka kerkuar Bullgarise qe te jape sqarime per vendimin mbi lirimin e Cekut

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama