Rezultate te kerkimit per termin: +Lirohet +Emiljano +Shullazi

Meta: total 9 / total_found 9 / time 0.000 / keyword[0] lirohet / docs[0] 4926 / hits[0] 5876 / keyword[1] emiljano / docs[1] 1959 / hits[1] 3125 / keyword[2] shullazi / docs[2] 527 / hits[2] 1538 /
No Pic available
  • 2013-05-16

Pushohet çështja, Emiljano Shullazi i lirë pas disa ditësh

SHKODËR - Heqja dorë nga ankimimi ka sjellë sot mbylljen e procesit gjyqësor në Gjykatën e Apelit në Shkodër në ngarkim të shtetasve Emiliano Shullazi e Helidon Harizaj. Në seancën e sotme gjyqësore, avokatët mbrojtës të të pandehurve, përkatësisht  avokatet Sokol Mengjeli, Ardja

No Pic available
  • 2012-05-12

Gjyqtari liron Shullazin nëzyrën e tij: Nuk kishte armë

Emiljano Shullazi, ka mundur tia hedhë më së miri drejtësisë edhe një herë tjetër, duke arritur të manipulojë dëshmitë e policave e të lirohet nga ambjentet e burgut 302 në Tiranë. Ndërkohë që për sa i p&e

No Pic available
  • 2012-05-11

Lirohet Emiliano Shullazi, gjykatarrëzon prokurorinë: I pafajshëm

TIRANË – Gjykata e Tiranës lë të lirë, Emiljano Shullazin, një prej emrave më me zë të botës së krimit në Shqipëri.Trupi gjykues ka deklaruar se Shullazi është i pafajshëm lidhur me akuzat e bëra një vit

Lirohet Emiljano Shullazi, gjykata e shpall të pafajshëm
  • 2012-05-11

Lirohet Emiljano Shullazi, gjykata e shpall të pafajshëm

Tiranë- Emiljano Shullazi është liruar sot nga qelitë e burgut pas vendimit të Gjykatës së Tiranës, e cila i dha pafajësinë. Miku i tij Gilmando Dano u dënua nga gjykata me 1 vit burg për akuzën e armëmbjatjes pa leje.Prokuroria kishte kërkuar 4 vite burg për Shullazin, ndërsa për

Shullazi Kuvendi Makina jo e institucionit
  • 2011-11-10

Shullazi Kuvendi Makina jo e institucionit

Kuvendi i Shqipërisë mohon njoftimet e fundit ne media, se makina në cilën ndodhej Emiljano Shullazi në momentin e ndalimit është pronë e këtij institucioni. Përfaq&eum

No Pic available
  • 2010-12-24

Lirohet nga burgu Emiljano Shullazi i denuar me 7.4 vjet per droge

TIRAN- Lirohet nga qelia burgut te Fushe-Krujes Emilajno Shullazi pas perfundimit te afatit te denimit prej 7 vitesh e 4 muaj burg te dhene ndaj tij per trafik droge. Lajmi konfirmohet nga burimet zyrtare te Drejtorise se Pergjithshme te Burgjeve atyre prane burgut te Fushe-Krujes dhe shokeve te tij

No Pic available
  • 2010-12-24

Lirohet nga burgu Emiljano Shullazi denuar me 7.4 vjet per droge

TIRAN- Lirohet nga qelia burgut te Fushe-Krujes Emilajno Shullazi pas perfundimit te afatit te denimit prej 7 vitesh e 4 muaj burg te dhene ndaj tij per trafik droge. Lajmi konfirmohet nga burimet zyrtare te Drejtorise se Pergjithshme te Burgjeve atyre prane burgut te Fushe-Krujes dhe shokeve te tij