Rezultate te kerkimit per termin: +Lirohet +Emiljano +Shullazi

Meta: total 35 / total_found 35 / time 0.000 / keyword[0] lirohet / docs[0] 5438 / hits[0] 6540 / keyword[1] emiljano / docs[1] 2713 / hits[1] 4866 / keyword[2] shullazi / docs[2] 1314 / hits[2] 3815 /
Shullazi dështon sërish, Apeli rrëzon kërkesën për lirim
  • 2016-09-09

Shullazi dështon sërish, Apeli rrëzon kërkesën për lirim

Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda rrëzoi kërkesën e radhës të Emiljano Shullazit, i cili që prej muajit prill këmbëngul që t'i ndryshohet masa e sigurisë dhe të lirohet. Gjatë seancës së zhvilluar ndaj Shullazit dhe dy të arrestuarve të tjerë, Gilmando Dani dhe Blerim Shullazi,

Emiljano Shullazi dhe Gilmando Dani hane se bashku jane grup kriminal
  • 2016-05-17

Emiljano Shullazi dhe Gilmando Dani hane se bashku jane grup kriminal

Fakti qe Emiljano Shullazi dhe Gilmando Dani qendrojne gjate gjithe kohes bashke ka bindur gjyqtaret e Apelit te Krimeve te Renda qe te linin ne burg dy te pandehurit perfshire edhe Blerim Shullazin kusherinin e Emiljano Shullazitbr br Sipas vendimit te argumentuar te Gjykates te publikuar nga shq

Deshmia e biznesmenit qe la ne burg Emiljano Shullazin
  • 2016-05-10

Deshmia e biznesmenit qe la ne burg Emiljano Shullazin

Deshmia e nje biznesmeni duralumini nga Lushnja mesohet te jete perdorur ne gjyqin e Apelit nga Prokuroria e Apelit per Krime te Rendaduke bindur gjykaten qe te lere ne burg Emiljano Shullazin djalin e xhaxhait te tij Blerim Shullazi dhe Gilmando Danin Behet fjale per nje biznesmen qe ne 25 janar 20

Pergjimet e shokut te Shullazit Ka noj gjo serioze aty ku ke punu ti
  • 2016-05-05

Pergjimet e shokut te Shullazit Ka noj gjo serioze aty ku ke punu ti

Emiljano Shullazi Gilmando Dani Gilmando Dani eshte miku i ngushte i Emiljano Shullazit dhe te dy po mbahen ne burg me akuzat e gjobevenies dhe kanosjesbr br Shqiptarjacom ka publikuar sot pergjimet e bisedave telefonike te Gilmando Danit Gjate bisedes flitet per nje person te q

No Pic available
  • 2016-04-28

Respekte për Konin dhe Kulen, Berisha tani çkodon edhe mesazhet e Ramës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka nisur të çkodojë edhe frazat e paraardhësit të tij, Edi Rama. Duke reaguar pas fjalës së kryeministrit Edi Rama sot në lidhje me kërcënimet që i arrestuari Emiljano Shullazi ka bërë ndaj Dhori Kules dhe kandidatit Mynyr Koni, Berisha shkruan se fraza e p

Te perfshiret ne hetim per Shullazin terhiqet dhe Prifti
  • 2016-04-25

Te perfshiret ne hetim per Shullazin terhiqet dhe Prifti

Ne kohen kur thuajse te gjithe personat qe pretendohet se jane kercenuar ose gjobitur nga Emiljano Shullazi dhe banda e tij refuzojne nje akt te tille prokuroria vijon punen me mbledhjen e provave te abuzimit nga ana e organeve kompetente me regjistrimin e nje pasurie ne emrin e 38-vjecarit Pas gjyk

Akuza per tritolin te farmacia e Tahirit Vladimir Gjuta le qeline
  • 2016-04-24

Akuza per tritolin te farmacia e Tahirit Vladimir Gjuta le qeline

Vladimir Gjuta Elbasan 24 prill 2016 NOAal- Personi i akuzuar per vendosjen e tritolit ne farmacine e babait te ministrit te Brendshem Bashkim Tahiri eshte rikthyer ne liribr br Vladimir Gjuta la mengjesin e sotem burgun e Elbasanit pas urdhrit te Prokurorise e cila disa dite me