Rezultate te kerkimit per termin: +Lirohet

Total: 4739
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.458Z

Lirohet me kusht Ramush Haradinaj

Është liruar nga ndalimi policor, lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj. Fotoreporteri i Indeksonline Blerim Uka raporton nga seanca se Gjykata në Colman të Francës, pas shqyrtimit të dokumentacionit për rreth një orë, ka vendosur që Haradinaj të lihet i l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.567Z

James lirohet shumë shpejt

James Berisha do të lirohet shumë shpejt. Të paktën kështu thonë zyrtarë të MPJ-së. Sipas zëdhënësit Behrami, kjo ministri i ka dërguar shtetit të Eritreas një letër, ku i ka shpjeguar për misionin fisnik të pilotit. Se lobuesi për Kosovën do të lirohet shpejt, MPJ ka marrë pre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:43.974Z

Benzina lirohet për gjysmë

  Benzina lirohet për gjysmë denari, dizeli për 1,5 denarë. Komisioni rregullator për energjetikë ka konfirmuar çmimet e reja me pakicë të derivateve të naftës në Maqedoni. AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; Prej n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.327Z

Rezart Taçi lirohet nga burgu?

Rezart Taci duket se është është lënë i lirë nga drejtësia zviceriane, ku u arrestua pak kohë më parë. Kështu të paktën bën me dije Ora News, që thotë se ai është lënë i lirë rreth 72 orë më parë. Taçi ndodhet në gjendje të lirë dhe pritet që të rikthehet në Shqip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.936Z

Birmani Suu Kyi do lirohet pas zgjedhjeve

Disidentja Aung San Suu Kyi do te lirohet pas zgjedhjeve te 7 nentorit qe do te mbahen ne Birmani te parat pas 20 vjetesh. Lajmin e kane bere te ditur autoritetet birmane. Fituesja e cmimit Nobel per Paqen nuk jeton ne liri qe prej arrestimit te saj te fundit ne vitin 2003. Burgimi i s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.231Z

Ekuador Correa lirohet nga ushtria

Ekuador 3 tetor NOA - Me nje operacion blic te ushtrise u lirua presidenti i Ekuadorit Rafael Correa i cili ka qene i sekuestruar ne nje spital nga policia dhe kjo pas nje lufte te shpallur nga agjentet. Policia ishte ne kundershtim kundrejt disa benefiteve ekonomike qe ata nuk perfitonin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.894Z

Vajza e blasfemisë lirohet me kusht

Gazeta ShqipPakistan Një vajzë kristiane që u arrestua më parë nën akuzën për blasfemi ndaj islamit u lirua me kusht pas tri javësh burgimi. Vajza e quajtur Rimsha, mendohet se është jo më shumë se 14 vjeç. Ajo u arrestua në Islamabad pasi një turmë e zemëruar e akuzoi atë se kish

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama