Rezultate te kerkimit per termin: +Lisandro +Lopez

Total: 84
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.342Z

Porto, Lisandro Lopez qëndron

Porto ka kompletuar blerjen e plotë të kartonit të 24-vjeçarit Lisandro Lopez. Sulmuesi argjentinas luan që prej vitit 2005 për klubin portugez, periudhë kur ai u transferua nga spanjollët e Rasing Santander. Pas huasë, drejtuesit e Portos kanë vendosur ta konfirmojnë futbollistin, duke p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.911Z

Lisandro Lopez: Mezi pres debutimin në San Siro

Lisandro Lopez është prezantuar zyrtarisht si një futbollist i Interit, ndonëse i ishte bashkuar skuadrës zikaltër që të hënën. Qendërmbrojtësi argjentinas, i ardhur nga Benfica tha se mezi pret të zbresë në fushë dhe të ndihmojë skuadrën në arritjen e objektivit, që është pje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.903Z

Prezantohet Lisandro, Spalletti: Drejtuesit janë të aftë

Lisandro Lopez mbërriti dje në Milano dhe sot ishte dita e tij. Mbrojtësi argjentinas, i ardhur nga Benfica, kreu vizitat dhe më pas zhvilloi edhe stërvitjen e parë me klubin zikaltër, nën urdhrat e Spallettit. Menjëherë pas stërvitjes, Lisandro tha edhe fjalët e para si futbollist I Int

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.531Z

Zyrtare: Lyoni nënshkruan me Lopez

Ekipi francez Olimpique Lyon ka konfirmuar se ka arritur të sigurojë shërbimet e sulmuesit të Portos, Lisandro Lopez. Dy klubet kanë arritur marrëveshje të vlefshme 24 milionë euro, një shumë e cila mund të shkojë në 28 milionë në varësi të paraqitjeve të lojtarit. Argjentinasi pri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.820Z

Porto nuk mposhtet nga Atletico Madridit

Ndeshja në të cilën u shënuan më së shumti gola u zhvillua në Vicente Calderon, ndërmjet Atletico Madridit dhe Portos. Edhe pse pati një fillim të shkëlqyer skuadra nga kryeqyteti spanjoll, në fund takimi përfundoi me rezultat të barabartë, 2-2. Porsa filloi ndeshja (2'), argjentinasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.823Z

Liga e Kampioneve, kalojne Lioni dhe Atletiko

Lioni konfirmon tashme zyrtarisht kualifikimin per ne fazen e grupeve pasi ka fituar edhe ndeshjen e kthimit me Anderlehtin me rezultatin 1-3 ne transferte. Ka qene Lisandro Lopez lojtari i ndeshjes i cili duke perfituar edhe nga gabimet e mbrojtesve te Anderlehtit ka shenuar tre golat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.926Z

Dominojnë barazimet në mbrëmjen e Ligës së Kampioneve

Liga e Kampioneve është rikthyer mbrëmë me katër takime për 1/8-at e finaleve. Ajo që bie në sy në ndeshjet e mbrëmshme ështe dominimi i barazimeve. Interi arriti të mbante me vështirësi një barazim të bardhë 0-0 me Mançester Junaited në “San Siro”. Në dukje nje rezultat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama