Rezultate te kerkimit per termin: +Live

Total: 7102
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.503Z

Live ART zhvendoset në Durrës

Ekspozita prezantohet në Galerinë Nikolet Vasia Çelet ekspozita Live ART 2013 në galerinë e arteve pamore Nikolet Vasia në Durrës. E organizuar për herë të parë në Shqipëri nga një bankë e nivelit të dytë, si një konkurs arti prestigjioz dhe unik në lëmin e pikturës, në partner

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.450Z

Privatizimi Live

Nga Express më 17 gusht 2011 në ora 13:10 Agjencia Kosovare e Privatizimit (AKP) njofton se sot ( e mërkurë) do të mbahet ceremonia e hapjes së ofertave për Valën 51 të privatizimit, përmes të cilës janë tenderuar 42 ndërmarrje të reja të krijuara nga 30 ndërmarrje shoqërore dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.526Z

LIVE TV

PER SHKAK TE NUMRIT TE LARTE TE KLIKIMEVE TRANSMETIMI LIVE PO PESON VONESA. U KERKOJME NDJESE LEXUESVE

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.948Z

Drejt mbylljes Windows Live Messenger

Lëvizje surprizë e Microsoft. Gjiganti i produkteve dhe shërbimeve kompjuterike do të tërheqë nga tregu Windows Live Messenger, shërbimi historik i komunikimit të drejtpërdrejtë, për të favorizuar Skype.Ende nuk ka një njoftim zyrtar nga vetë kompania, por mediat amerikane dhe forumet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.952Z

Presidencialet në SHBA, rezultatet live

Per te ndjekur rezultatet live te zgjedhjeve ne SHBA  klikoni ketu.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.529Z

Live Art 2013

Eshte celur në Galerinë e Arteve Pamore të qytetit te Durrësit ekspozita “Live Art 2013”. E organizuar për herë të parë në Shqipëri nga një bankë e nivelit të dytë, si një konkurs arti prestigjoz dhe i ve&ccedi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.870Z

“Live” në Tiranë

Nga Express më 21 janar 2011 në ora 12:31 Dafina Zeqiri për herë të parë koncert live në Tiranë. Kështu pohojnë disa reklama të varura në rrugët e Tiranës, ku thuhet se më 22 janar, Daffy do të mbajë një koncert live për fansat e saj në Shqipëri. Këngëtarja kosovare me sti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama