Rezultate te kerkimit per termin: +Live

Meta: total 1000 / total_found 6600 / time 0.003 / keyword[0] live / docs[0] 6600 / hits[0] 8906 /
No Pic available
  • 2017-06-26

Sherr në KZAZ nr 42 në Kavajë, ka përplasje, Ora News i përcjell live

Sherr  në KZAZ nr 42. Gazetarja e Ora News Edjona Dervishi ishte në vendngjarje dhe transmetoi direkt çfarë po ndodhte. “Kanë hyrë me forcë brenda KZAZ” tha Edjona në transmetimin live por  shumë çka është ende e paqartë.  Në një moment një person iu a

No Pic available
  • 2017-06-26

Përplasje në KZAZ nr 42 në Kavajë, Ora News e përcjell live

Në KZAZ nr  42 në Kavajë është ndërprerë procesi i numërimit (ora 18:00) Shkak ishte një konflikt i cili dyshohet se ka ndodhur mes vëzhguesve të partive, dyshohet mes atyre të PS-së dhe LSI-së Gazetarja e Ora News Edjona Dervishi ishte në vendngjarje dhe transmetoi direkt çfar

No Pic available
  • 2017-06-26

Vezhguesit PS e LSI perlasen per fleten e votimit në Kavajë

Ora 19: 40 Procesi i numërimit në KZAZ-në 42 në Kavajë është rihapur, por komisionerët kërkojnë që të mos jenë të pranishëm vëzhguesit politikë. Në KZAZ nr  42 në Kavajë ne oren 18:00 u  ndërpre procesi i numërimit Shkak ishte një konflikt i cili dyshohet se ka

No Pic available
  • 2017-06-25

Nga Blendi Fevziu / Fushata më e shëmtuar e pluralizmit!

Si mund ta quaj këtë fushatë dhe sa konsideratë mund të kem për të, pyeta veten dje në darkë, kur fushata e 25 Qershorit u mbyll. Fati e ka sjellë  të ndjek çdo fushatë zgjedhjesh kombëtare që prej 31 Marsit, 1991. Në këto 26 vjet, kjo është fushata e 11-të që përcjell si gaze

No Pic available
  • 2017-06-25

Të shtëna me armë jashtë QV në Shëngjin, plagoset eksponenti i LSI

Një person që pretendohet  të jetë eksponent i Lëvizjes Socialiste për Integrim në Shëngjin është lënduar në një incident pranë një qendre votimi në shkollën e Shëngjinit. Gazetari i Ora News Elvis Hila raportoi live për incidentin në Shëngjin. Mësohet se i dëmtuari ësht

No Pic available
  • 2017-06-25

Notto: PS mund të marrë mbi 71 mandate deputetësh

Presidenti i IPR Markenting, Antonio Notto ka deklaruar live në studion e Ora News se Partia Socialiste mund të marrë më shumë 71 mandate. Ai tha se kjo nuk është e bazuar në statistikë, por se vlerësimi do të konfirmohet orët e ardhshme. Notto: Kemi bërë një vlerësim për mandatet e

No Pic available
  • 2017-06-23

Greqi, rrëzimi i helikopterit filmohet live nga piloti

Dy persona, mes të cilëve edhe piloti, kanë humbur jetën në Greqi, pas rrëzimit të një helikopteri civil. Një nga viktimat po transmetonte në “facebook live” deri në momentin që helikopteri i afrohet me shpejtësi tokës.  Ngjarja ka ndodhur paraditen e të premtes në p