Rezultate te kerkimit per termin: +Liverpoolit

Total: 2606
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.228Z

Enrique i Liverpoolit

Nga Express më 07 gusht 2011 në ora 23:05 Mbrojtësi i Newcastles, Jose Enrique është përforcimi më i ri i Liverpoolit. Sipas të përditshmes angleze Daily Star, klubi nga Anfield Road ka arritur marrëveshje për transferimin e Enriques për 5.5 milionë funte. Enrique ka qenë objektiv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.568Z

I thotë PO Liverpoolit

Pas krizës të Liverpoolit e përcjellur vazhdimisht në këtë edicion, gjigandi anglez ka marrë një lajm të mirë. Pasardhësi i Stiven Gerrardit, Jordan Henderson e ka pranaur vazhdimin e kontratës me Reds. Hendo është pajtuar që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.706Z

President i Liverpoolit, tifoz i Chelseat!

Presidenti i ri Liverpoolit, Martin Broughton, ka vendosur të mos jetë prezent në Anfield Road për ndeshjen kundër Chelseas të shtunën, për shkak se gjithë jetën e tij ka përkrahur klubin londinez. Boughton, president i British Airways, iu bashkua Liverpoolit muajin e kaluar, por gjith

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.434Z

Seria më negative e Liverpoolit

Menaxheri i Liverpoolit, Kenny Dalglish ka pranuar se nuk i kujtohet një seri më negative se kjo e tanishmja prej gjashtë humbjeve nga shtatë ndeshjet e fundit në Premierligë. “Nuk e di se kam përjetuar një seri si kjo. Nuk më kujtohet diçka e tillë si menaxher ose futbollist e madje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.960Z

NESV Jemi pronaret e rinj te Liverpoolit

Ofertuesit e Liverpoolit New England Sports Ventures NESV kane deklaruar se jane pronaret e rinj te Liverpoolit ne nje seance gjyqesore qe kontestoi ish-pronaret Tom Hicks dhe George Gillet per tentativat e tyre per ta bllokuar shitjen. NESV e bene kete deklarim pasi Hicks dhe Gillet po vazhdojne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.761Z

Balotelli po i mbushë arkat Liverpoolit

Blerja e Balotellit ende nuk i ka dhënë rezultate në fushë Liverpoolit. Por sulmuesi italian po i jep rezultate në të ardhura skuadrës angleze. Vetëm në ditën e parë të hedhjes në treg të fanelave, Liverpoolit ka përfituar 70

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.377Z

Meireles nuk feston, nëse shënon kundër Liverpoolit

Mesfushori i Chelseas, Raul Meireles ka theksuar se nuk do të festojë nëse shënon gol kundër ish-skuadrës së tij, Liverpool, të dielën. Reprezentuesi portugez kaloi nga Anfieldi në Stamford Bridge gjatë verës dhe thotë se ka respekt të madh për tifozët e Liverpoolit për të festuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama