Rezultate te kerkimit per termin: +Liverpulin

Meta: total 770 / total_found 770 / time 0.000 / keyword[0] liverpulin / docs[0] 770 / hits[0] 929 /
FOTOT/ Fansat e personazheve komikë mbushin Liverpulin për festival
  • 2017-03-12

FOTOT/ Fansat e personazheve komikë mbushin Liverpulin për festival

Me mijëra fansa të personazheve të librave komikë u dyndën në Liverpul për të marrë pjesë në festivalin e madh. Këtu ata maskohen si kartonët e tyre të preferuar, duke shfrenuar fantazinë dhe duke diskutuar me njëri-tjetrin për gjithçka rreth librave e episodeve komikë. Vitin

Merkato romantike, Liverpul rikthen Stiven Xherrard
  • 2017-01-21

Merkato romantike, Liverpul rikthen Stiven Xherrard

Merkato romantike për Liverpulin, që në afatin e transferimeve të dimrit rikthen në shtëpi Stiven Xherrard. Edhe pse kapiteni historik i Reds është tërhequr nga futbolli, pas eksperiencës në Shtetet e Bashkuara me Los Angeles Galaxy, në Anfield vendosën ta afrojnë tani më jo në rolin

Lukas Leiva shpeton Liverpulin kalon ne raundin tjeter
  • 2017-01-19

Lukas Leiva shpeton Liverpulin kalon ne raundin tjeter

p styletext-align justifyMe nje gol te Lucas Leivas Liverpool mundi te kualifikohet per ne 8220188243-at e Kupes se Federates Ne ndeshjen e riluajtur perballe Plymouth-it skuadra e Jurgen Klopp vinte pas atij barazimi pa gola ne Anfield Me presionin se perballe kishin nje skuader te kategorise se tr

No Pic available
  • 2016-10-24

Mourinho zemërohet me Conten: Nuk festohet kështu kur je 4-0, është turpëruese

E diela e zezë José Mourinhos. Special One nuk e kishte menduar të rikthehej në Stamford Bridge si kundërshtar dhe të pësonte një 4-0 dal Chelsea i tij. E përkundrazi ndodhi pikërisht kështu. Manchester Utd u turpërua nga goditjet e Chelseat të Antonio Conte që festoi gjatë para publi

No Pic available
  • 2016-09-10

FOTOT/ Ngjarja horror: Prindërit marrin overdozë kokaine, me djalin e mitur në sediljen e pasme

Kjo ngjarje ka shokuar Amerikën. Dy prindër, përdorues të drogërave të forta, janë gjetur pa ndjenja në makinë me fëmijën e mitur në sediljen e pasme. Çifti kishte marrë overdozë kokaine dhe kishin rënë pa ndjenja duke tmerruar 4-vjeçarin që kishin me vete në makinë. Rhona Pa

Aksidentohet portieri Petr Cech
  • 2016-08-15

Aksidentohet portieri Petr Cech

Portieri i kombetares ceke i cili aktivizohet te Arsenali ne Angli Petr Cech ka kaluar nje dite te veshtire sotbr br Pas 4 golave qe pesoi me Liverpulin ne Premier Lige ku Arsenali humbi 34 portieri cek gjithashtu eshte aksidentuar ne parkingun e stadiumit Emiratesbr br 32-vjecari ka goditur nje

Nis me surpriza Premier League Angleze
  • 2016-08-14

Nis me surpriza Premier League Angleze

brbrPremier liga angleze ka ngritur siparin e sezonit te ri 2016-2017 me nje rezultat surprize Kampionet ne fuqi te Leicester qe befasuan te gjithe boten me suksesin e tyre ne kampionatin me te forte ne edicionin e kaluar u mposhten kete here qe ne start nga Hull City Vendasit fituan 2 me 1 duke i