Rezultate te kerkimit per termin: +Lladrovcit

Total: 44
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.095Z

Përplasja e Selimit, Lladrovcit dhe Gecit vjen nga frika e Gjykatës Speciale

Ish-komandantët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK) vazhdojnë të shkëmbejnë akuza të rënda mes vete, duke nxjerrë në pah të "bëmat" dhe "tradhtitë" në luftën e fundit. Përplasje e ashpër së fundi ka ndodhur mes deputetit të "Vetëvendosjes", Rexhep Selimi, dhe ambasadorit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.437Z

Kërkohet tërheqja e ambasadorit Ramiz Lladrovcit

Njohësi i çështjeve politike në vend, Naim Rashiti përmes një postimi në rrjetin e tij social "Facebook", ka komentuar përplasjet e Ambasadorit të Kosovës në Shqipëri, Ramiz Lladrovcit dhe deputetit të VV-së Rexhep Selimit. Rashiti në postimin e tij thotë se Lladrovci duhet të tërh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.967Z

Reagon Bahri Nika pas replikave mes Selimit dhe Lladrovcit

Bahri Nika pjestarë i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, pjesë e njësis elite Tigrat, ka reaguar pas replikave mes Rexhep Selimit dhe Ramiz Lladrovcit, duke thënë se është turp për ato akuza të cilat po i bëjnë. Nika më t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.089Z

Krasniqi-Lladrovcit: Lajmin nuk e mora nga ti, por nga Bardhyl Mahmuti

Ish-kryetari i Kuvendit, Jakup Krasniqi ka reaguar ndaj Ramiz Lladrovcit, të ngarkuari me punë nga ambasada e Kosovës në Shqipëri. Krasniqi në një postim në profilin e tij në "Facebook" ka sqaruar se lajmin për bombardimet e NATO-së nuk e ka marrë nga Lladrovci, por atë ia ka transmetua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.152Z

Ja kur familja Jashari sqaron akuzat dhe kundër-akuzat e Selimit, Gecit dhe Lladrovcit

Akuzat dhe kundërakuzat në të cilat janë përfshirë Rexhep Selimi, deputet i Lëvizjes Vetëvendosje, Ramiz Lladrovci, ambasador i Kosovës në Shqipëri dhe Gani Geci, ish deputet dhe ish luftëtar i UÇK-së, në një formë a tjetër, kanë implikuar edhe familjen Jashari, njofton Klan Kosov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.351Z

Veseli për polemikën mes Lladrovcit e Selimit: Se kemi ba namin

 Kryeparlamentari Kadri Veseli fton bashkëluftëtarët 'të mos manipulojnë' në emër të luftës së UÇK-së. Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka ndërhyrë në debatin e ndezur ditëve të fundit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.956Z

Ramiz Lladrovci - Rexhep Selimit: E kërkove vrasjen e Fehmi Lladrovcit, Luan Haradinajt dhe Abedin Rexhës

Vazhdojnë akuzat ndaj njëri tjetrit në mes ish-komandantëve të UÇK-ë nga rajoni i Drenicës. Sot nëpërmjet një postimi në Facebook ka reaguar ambasadori i Kosovës në Shqipëri Ramiz Lladrovci ndaj intervistës së Rexhep Selimit, i cili ka kërkuar nga Lladrovci që të publikohet audio

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama