Rezultate te kerkimit per termin: +Llala

Total: 65
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.923Z

Llalla emëron kreun e Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe të Tiranës

Prokurori i përgjithshëm  Adriatik Llalla ka emëruar sot dy krerët e prokurisë së Krimeve të Rënda dhe prokurorisë së Tiranës. Kështu kryeprokurori Llala ka emëruar Eugen Becin në krye të Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe Petrit Fushën në krye të Prokurorisë së Tiranës. T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.931Z

Ulja e kriminalitetit në vend, kreu i PS-së Rama takon Adriatik Llallën

Tiranë- Pas takimit që zhvilloi paradite me presidentin Bujar Nishani, kreu i PS-së, Edi Rama, ka zhvilluar sot pasdite një tjetër takim dhe këtë herë me kryeprokurorin Adriatik Llalla. Takimi nisi rreth orës 18:00 dhe zgjati pak më shumë se një orë. Pak minuta më pas Rasma nëpërmjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.710Z

Luajti lekët e xhiros, në pranga 30-vjeçari për kallëzim të rremë

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një shtetas për kallëzim të rremë. Sipas policisë shtetasi Elton Llala, 30 vjec, ka depozituar një kallëzim të rremë penal, ku deklaron se është vjedhur me dhunë nga dy persona t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.500Z

Braho Doshi u kercenua

brbrSpartak Braho deputet kryetar i Komisionit per Sigurine Kombetare ka akuzuar kunatin e Sali Berishes Agim Rama si pergjegjes per planin e atentatit ndaj deputeteve Tom Doshi dhe Mehill Fufi Braho tha se per kete ceshtje eshte njoftuar Ministri i Brendshem Saimir Tahiri dhe kryeprokurori Adriat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.304Z

Denoncimi real që po na bën Adriatik Llalla

Mero Baze Qeveria amerikane po bën kujdes të përsëris faktin se ka arsye të besoj, q ë ish Prokurori I Përgjithshëm Adriatik Llala, është I përfshirë në korrupsion në atë shkallë sa ata kanë aplikuar një ndëshkim të pashoq, që nuk është aplikuar ndaj ndonjë zyrtari të lart s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.363Z

Llalla Hetojme cdo informacion te qytetareve

brbrKryeprokurori Adriatik Llalla lajmeron perfshirjen e te tjere zyrtareve te larte ne listen e dekriminalizimit Nga Fieri ku takoi prokuroret vendore Llala tha se ka nje fluks te madh denoncimesh nga qytetaret Nderkohe qe Llalla takonte vartesit e tij jashte ambienteve te prokurorise ishin mbledh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.722Z

Tahiri takon kreun e SHISH dhe kryeprokurorin Llalla: Kemi shumë për të bërë

Ministri i brendshëm Sajmir Tahiri është takuar sot me kryeprokurorin Adriatik Llala dhe me kreun e Shërbimit Informativ Shtetëror Visho Ajazi. Takimi është zhvilluar për rreth një orë në hotel “Tirana” ndërsa në fokus të bisedimeve ka qënë koordinimi më i mirë i punës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama