Rezultate te kerkimit per termin: +Llalla +Hetojme

Total: 5
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.363Z

Llalla Hetojme cdo informacion te qytetareve

brbrKryeprokurori Adriatik Llalla lajmeron perfshirjen e te tjere zyrtareve te larte ne listen e dekriminalizimit Nga Fieri ku takoi prokuroret vendore Llala tha se ka nje fluks te madh denoncimesh nga qytetaret Nderkohe qe Llalla takonte vartesit e tij jashte ambienteve te prokurorise ishin mbledh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.047Z

Llafe konferencash/ Nishani: Ka gjyqtarë e prokurorë që jetojnë në luks. Llalla: Do i hetojmë

Të ndodh shpesh këto ditë që të shohësh njerëz të drejtësisë, që nga gjykatat e shkallës së parë e deri tek presidenti, duke folur ndoshta për plagën më të madhe në vend, mungesën e drejtësisë. Ulen në salla konferencash në hotele luksoze dhe ankohen se drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.116Z

Llalla: Si po i hetojme pasurite e zyrtareve

Kreu i Inspektoratit te Larte te Deklarimit dhe Kontrollit te Pasurive, Adriatik Llala, deklaron se ligji per funksionimin e ketij institucioni ka nevoje per permiresime te metejshme. Llalla thote se keto duhet te synojne krijimin e me shume hapesirave per aplikimin e sanksioneve te drej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.447Z

Adriatik Llalla i shqetësuar nga reforma: Kushtetuta e re nuk më lejon të hetoj zyrtarët e lartë

Kryeprokurori Adriatik Llalla ka reaguar sot përmes një deklarate, ku shpreh shqetësimin se me kushtetutën e re të miratuar më 22 korrik, insiticioni që ai drejton është futur në një ngërç të punës së tij. Sipas Llallës kushtetuta e re po pengon ecurinë normale të një sërë p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.726Z

Llalla serish ben buje flet per ministra anonime qe mund te arrestohen

Transmetuar me 07112014 - 1641 Kryeprokurori Adriatik Llalla Nje minister i qeverise se kryeministrit Edi Rama eshte zyrtarisht nen hetim penal nga Prokuroria e Pergjithshmebr br Kryeprokurori Adriatik Llalla ne nje pohim qe beri mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.002Z

Llalla Nese ceshtjet qe po hetojme jane te verteta ndryshojne fatet e vendit

0 p styletext-align justifyProkurori i Pergjithshem Adritatik Llalla ka deklaruar se organi i akuzes k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.715Z

Llalla Qelloi Xhuvani u kerkoi droge viktimave

e Premte 7 Nentor 20141222 pm p classwp-caption-text Adriatik LlallabrbrProkurori i Pergjithshem Adriatik Llalla shigjetoi me siguri se autori i dy vrasjeve ne lokalin e nates eshte Kostandin Xhuvani brI ftuar ne emisionin Top Story me gazetarin Sokol Balla kryeprokurori tha se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama