Rezultate te kerkimit per termin: +Llalla

Total: 3612
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.326Z

Të arrestohet Adriatik Llalla

Deklarata e Prokurorisë, se është duke hetuar për për lidhjet e mundshme të biznesmenëve dhe politikanëve shqiptarë me skandalin e Panama Papers, ka bërë që Dritan Hila të shpërthejë ndaj kryeprokurorit Adriatik Llalla. Sipas tij, Llalla në fakt duket të futet në burg për vete,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.557Z

Llalla merr detyren

Për herë të parë në historinë e institucionit qëndror të akuzës një kryeprokuror që ikën dhe një kryeprokuror që merr detyrën i kanë ngjitur së bashku shkallët e Prokurorisë së Përgjithshme, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:09.952Z

Adriatik Llalla Lufte korrupsionit

E hene 17 Dhjetor 2012 2051 Adriatik Llalla Lufte korrupsionitLufta kunder korrupsionit eshte prioriteti i prokurorise shqiptare. Deklarata eshte bere nga kreu i ri i prokurorise se pergjithshme Adriatik Llalla gjate nje interviste per Zerin e Amerikes i cili nder te tjera tha se cdo rast korr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.353Z

Llalla Jo presion me Vetingun

brbrNdersa procesi i vettingut sapo ka nisur kryeprokurori Adriatik Llalla ka paralajmeruar se ai nuk mund te perdoret nga askush si menyre per tu imponuar tek trupa e prokuroreve Nga Shkodra Llalla tha se reforma ne drejtesise eshte nje moment i rendesishem per institucionin e akuzes Teksa solli n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:10.239Z

Llalla prezanton Beçin dhe Kosovën

Gazeta ShqipEmërimet  Kryeprokurori Adriatik Llalla ka prezantuar dje drejtuesin e Prokurorisë së Tiranës dhe Krimeve të Rënda. Në kryeqytet, është komanduar prokurori Adnan Kosova, që më parë ka drejtuar me sukses Prokurorinë e Krimeve të Rënda dhe së fundmi punonte si prokuror në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.635Z

Adriatik Llalla drejt largimit si kryeprokuror

Adriatik Llalla pritet që të mos jetë edhe për shumë kohë në krye të Prokurorisë së Përgjithshme. Atij do t’i ndërpritet mandati sapo të hyjë në fuqi paketa kushtetuese për reformën në drejtësi. Kjo është bërë e ditur nga kreu i Komisionit të Ligjeve, Fatmir Xhafa. M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.046Z

Llalla takon Nishanin

brbrProkurori i Pergjithshem Adriatik Llalla zhvilloi nje takim pa pranine e mediave me Presidentin e Republikes Bujar Nishani Burimet i thane Vizion Plus se pjese e diskutimit ka qene informimi per hapat e ndermarre lidhur me hetimet per rrezimin e helikopterit te ushtrise EC 145 Ne aksident mbet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama