Rezultate te kerkimit per termin: +Llallen +Folem

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.934Z

Rama takon Llallen Folem per bashkepunimin institucional

Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama takoi pasditen e sotme Kryeprokurorin e Përgjithshëm Adriatik Llalla. Takimi, i cili nisi në orën 18:00 zgjati rreth 75 minuta dhe në përfundim të tij Z. Rama dhe Z. Llalla shmangen deklaratat për shtyp. Vetëm d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama