Rezultate te kerkimit per termin: +Llamanit

Meta: total 34 / total_found 34 / time 0.000 / keyword[0] llamanit / docs[0] 34 / hits[0] 62 /
Sekuestrohen 4 milionë euro pasuri nga veprimtari kriminale
  • 2017-09-16

Sekuestrohen 4 milionë euro pasuri nga veprimtari kriminale

Një pasuri me vlerë 4 milionë euro është sekuestruar nga policia e Tiranës dhe Seksioni për Hetimin e Pastrimin e Parave dhe Asteve Kriminale. Në kuadër të operacionit Vjeshtë 2017 për goditjen e grupeve kriminale është bërë sekuestrimi i disa pasurive në zbatim të Vendimit nr.22 t

No Pic available
  • 2017-09-04

BOOM: Video tronditëse të trajtimit të turistëve në jug të vendit

Emisioni investigativ BOOM çeli sezonin e ri mbrëmjen e sotme në RTV Ora News. Puntata e parë erdhi me një denoncim rreth mënyrës skandaloze sesi u trajtuan pushuesit në plazhet e jugut të vendit përgjatë këtij sezoni turistik. BOOM solli me zë dhe figurë abuzimet me hapësirat publike

Electronic Beats sjell në Tiranë Bebe Rexhën, Fatboy Slim dhe Honne
  • 2016-09-08

Electronic Beats sjell në Tiranë Bebe Rexhën, Fatboy Slim dhe Honne

Transmetuar më 07.09.2016 - 18:02 Platforma muzikore “Electronic Beat Albania” sjell ditën e Premte dt. 9 shtator në sheshin “Nënë Tereza” artistët më të njohur botërorë si Bebe

No Pic available
  • 2016-08-30

FOTOT/ Guida franceze: 11 ditë për të njohur Shqipërinë, pas zhgënjimit nga Kroacia dhe Mali i Zi

Janë francezët ata që së fundmi kanë shënjestruar Shqipërinë. Kërtë herëështë blogu i njohur francez i udhëtimeve Gourmand qëka njoftuar një udhëtim 10 ditor në Shqipëri. Aata kanë vendosur të ndajnë me lexusit çdo detaj të udhëtimit. Arsyeja se përse zgjodhën Shqipëri

Electronic Beats sjell Bebe Rexhen dhe Fatboy Slim ne Tirane
  • 2016-08-21

Electronic Beats sjell Bebe Rexhen dhe Fatboy Slim ne Tirane

Transmetuar me 20082016 - 0855 Electronic Beats Albania magjeps Tiranen me Bebe Rexhen ne 9 shtator Sheshi Nene Tereza do te elektrizohet dhe nga DJ legjendar Fatboy Slim Ne koncertin gjigant nuk do te mungoje as dyshja britanike Honne br br Platforma

Electronic Beats Albania, sjell festën në plazhin e Llamanit
  • 2016-08-12

Electronic Beats Albania, sjell festën në plazhin e Llamanit

Transmetuar më 12.08.2016 - 15:27 Muzika më e mirë e momentit luajtur nga artistë të njohur do të jetë këtë fundjavë në një prej plazheve më të pëlqyera dhe të frekuentuara. Electronic Beats Albania vijon tu

Himarë, merr flakë në det një skaf, shpëtojnë dy turistët në bord
  • 2016-07-25

Himarë, merr flakë në det një skaf, shpëtojnë dy turistët në bord

Foto ilustruese Një jaht me turistë shqiptarë është përfshirë nga flakët pak milje nga bregdeti shqiptarë në zonën e Llamanit, në afërsi të Himarës. Sipas policisë, dyshohet që ngjarja të ketë ndodhur për shkak të nxehjes së motorit dhe për pasojë, dy shtetasit që ndodheshin