Rezultate te kerkimit per termin: +Llanaj +Shero

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] llanaj / docs[0] 576 / hits[0] 1179 / keyword[1] shero / docs[1] 81 / hits[1] 102 /
No Pic available
  • 2014-06-02

Administratorja: Paratë e "Sudes", brenda 15 korrikut

TIRANE - Procesi i shqyrtimit dhe verifikimit të pretendimeve të kreditorëve të firmës "Sude" do të përfundojë brenda gjysmës së parë të korrikut, kur do të bëhet edhe ndarja e përqindjeve të parave. Lajmi bëhet i d

No Pic available
  • 2014-05-13

“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një njoftimi të publikuar në disa media, Administratorja e Falimentimit të këtij sub

Lista e plote ish-ushtaraket qe perfitojne pension nga ISSH-ja
  • 2011-10-10

Lista e plote ish-ushtaraket qe perfitojne pension nga ISSH-ja

Instituti i Sigurimeve Shoqerore ka bere publike dje emrat e 185 ish-ushtarakeve te cileve u eshte shqyrtuar dokumentacioni lidhur me pensionin e posacem. Instituti i Sigurimeve Shoqerore ka publikuar dje listen e fundit me emrat e 185 ish-ushtarakeve qe perf

Ushtarakët, shteti më pak para  për kontributet suplementare
  • 2011-10-10

Ushtarakët, shteti më pak para për kontributet suplementare

Qeveria do të shpenzojë më pak para për të paguar një pjesë të  kontributeve të sigurimeve për ushtarakët në tri vitet e ardhshme. Ndërsa numri i atyre që do tu paguhet sigurimi suplementar për pension të parakohshëm apo vjetërsie mbetet i njëjtë, paratë që do të transferohen