Rezultate te kerkimit per termin: +Llanit

Meta: total 91 / total_found 91 / time 0.000 / keyword[0] llanit / docs[0] 91 / hits[0] 137 /
Burg vellezerve vrane femijen 9-vjec
  • 2014-12-24

Burg vellezerve vrane femijen 9-vjec

brbrGjykata e Tiranes ka pranuar kerkesen e Prokurorise se Kurbinit per shpalljen fajtor te vellezerve Shkreta dhe i  ka denuar me burgim te perjetshem  Altin Shkreten  dhe me 25 vjet burg  Alban Shkreten Ata akuzohen per veprat penale te vrasjes ne rrethana cilesuese ne bashkepunim me r

No Pic available
  • 2014-05-21

Jetmir Llani në gjyq "përballet" me të akuzuarit për vrasjen e djalit

TIRANE- Konflikti i fortë mes familjeve Shkreta dhe Llani, për herë të parë ditën e djeshme është "zhvilluar" në dhomën penale të Gjykatës së Tiranës. Nën masa të rrepta sigurie, në seancën e djeshme, Jetm

No Pic available
  • 2014-05-21

Gruaja e Jetmir Llanit: “Si ma vranë në sy djalin 9-vjeçar”. Përballet me hasmin në gjyq

TIRANE-“Panorama” zbardh deshmine ne gjyq te Valbona Llanit, bashkëshortja e Jetmir Llanit, e cila drejtoi gishtin dje drejt kafazit të hekurt, duke identifikuar vëllezërit Shkreta si autorët e ngjarjes ku u vra djali i saj. “Jam shumë e sigurt që kanë qenë aty. E njoh mir

No Pic available
  • 2014-05-05

Kurbini transferon në Tiranë gjykimin e hasmërisë së familjeve Llanaj e Shkreta

TIRANE - Konfliktet e forta mes familjeve Shkreta e Llani, në Mamurras, që kanë shkaktuar plot viktima, mes tyre dhe fëmijën 9-vjeçar të Jetmir Llanit, 'zbarkojnë' në Tiranë. Me kërkesë të Prokurorisë së Kurbinit, Gjykata e

No Pic available
  • 2014-02-13

Shkarkohet drejtori i “INSIG”,Tomorr Kalaja pas rritjes së TPL

TIRANE- Brenda një dite, pagesa e sigurimit e detyrueshëm, TPL, për automjetet, u rrit më 6 mijë lekë. Si rrejdhojë, Këshilli Mbikëqyrës i kompanisë mori dje vendimin për shkarkimin e drejtorit të shoqërisë së sigurimeve

No Pic available
  • 2014-02-13

Aksidentet, Bashkia e Tiranësme 10 njolla të zeza, ja zonat

TIRANË - Janë 143 njolla të zeza në të gjitha akset rrugore të rrugëve të Shqipërisë, sipas të dhënave të organeve të Transporit.Njollat e zeza janë zona në rrugë, tek të cilat ekziston një mundësi e lartë për të pësuar një aksident me pasoja fatale. Në rrugët, të cilat n

Vrau balerinën Sonila Tafa, Kuliçi nëkërkim ndërkombëtar,shtyhet seanca
  • 2014-02-04

Vrau balerinën Sonila Tafa, Kuliçi nëkërkim ndërkombëtar,shtyhet seanca

TIRANE- Dhoma Penale e gjykatës së kryeqytetit ka shtyrë seancën gjyqësore ndaj Artur Kuliçit, të akuzuar për vrasjen e balerinës Sonila Tafa, tek lokali “Dream City”. Ndërsa ky i fundit gjykohet në arrati pasi ende nuk është arrestuar, policia shqiptare i është drejtuar