Rezultate te kerkimit per termin: +Llapushi

Meta: total 83 / total_found 83 / time 0.000 / keyword[0] llapushi / docs[0] 83 / hits[0] 120 /
Mafia e gjobvënies, zbardhet skema se si biznesmenët iu dhuronin aksione
  • 2019-02-23

Mafia e gjobvënies, zbardhet skema se si biznesmenët iu dhuronin aksione

Personat që shihni në këto foto janë Erjon Llapushi dhe Sajmir Fraholli, të cilët prej më shumë se dy muajsh ndodhen në qelitë e paraburgimit. Ata dyshohen si pjesë e një grupi të strukturuar kriminal që përmes shantazhit e dhunës kanë detyruar biznesmenë të ndryshëm nga Pogradec

No Pic available
  • 2017-09-10

Plagos të vëllain me mjete prerëse, arrestohet 40 vjeçari

Një 40 vjeçar në kryeqytet është arrestuar nga policia për plagosjen e të vëllait. Uniformat blu kanë vënë në pranga shtetasin Arjol Llapushi. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në rrugën Fredi Shega, ku Llapushi për motive të dobëta ka plagosur me mjete prerëse të vëllain L.Ll, banu

Dashuria mund Parisin, francezi jeton në Tregan të Elbasanit
  • 2017-05-20

Dashuria mund Parisin, francezi jeton në Tregan të Elbasanit

Parisi është qyteti i Dashurisë, por Jean Pierre Chavanon, e braktisi atë për dashurinë e tij dhe tani jeton në Tregan të Elbasanit. Fati deshi që dashuria e tij të ishte një vajzë shqiptare, e cila do ta merrte në vendin e saj. Prej dy vitesh ata jetojnë në Tregan ku Jean Pierre usht

Pa patentë e të dehur në timon, 5 të arrestuar në Berat
  • 2016-04-29

Pa patentë e të dehur në timon, 5 të arrestuar në Berat

Pesë persona janë arrestuar nga Policia e Beratit për "Drejtim automjeti në mënyrë të parregullt". Ilustruese Sipas policisë 4 prej tyre u arrestuan për drejtim automjeti pa leje drejtimi dhe 1 shtetas për drejtim automjeti në gjendje të dehur. Në këtë kuadër janë ngritur pika ko

No Pic available
  • 2015-11-06

Prokuroria kërkon burg për jetë për burrin që mbyti gruan

Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkon dënimin me burg për jetë për burrin që mbyti bashkëshorten e tij. Krimi i rëndë në familje ndodhi më 1 prill 2015 në fshatin Çekin të Gramshit. Pak ditë para se të kryente krimin Agron Llapushi, 39-vjeç ishte kthyer nga Greqia. Burri është ve

Mbyti me duar gruan në Gramsh për shkak të varfërisë, prokuroria kërkon burgim të përjetshëm
  • 2015-11-06

Mbyti me duar gruan në Gramsh për shkak të varfërisë, prokuroria kërkon burgim të përjetshëm

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar burgim të përjetshëm për Agron Llapushin, 39-vjeçarin që vrau bashkëshorten e tij. Ngjarja ka ndodhur më 1 prill të këtij viti në fshatin Çekin të Gramshit. Llapushi ka vrarë bashkëshorten duke e mbytur me duar dhe litar dhe është dor

Mbyti gruan me litar se ishte i varfër, prokuroria kërkon burg përjetë
  • 2015-11-06

Mbyti gruan me litar se ishte i varfër, prokuroria kërkon burg përjetë

Prokuroria për Krime të Rënda kërkon dënimin me burgim të përjetshëm për shtetasin Agron Llapushi, i cili akuzohet se ka vrarë duke e mbytur me duar dhe litar, bashkëshorten e tij, Alketa Llapushi.foto nga vendngjarjaNgjarja e rëndë ka ndodhur më datën 01.04.2015 në fshatin Çekin,