Rezultate te kerkimit per termin: +Llazari

Total: 243
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.983Z

Rexhepi: Parku i paqes dhe “Car Llazari” zgjidhen me dialog

Ministri i Punëve të Brendshme në detyrë, Bajram Rexhepi ka deklaruar se çështja e parkut të Paqes, por edhe ndërtimi i sheshit “Car Llazari” duhet të zgjidhen përmes kanaleve politike. Gjatë një prononcimi për RTK, Rexhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.028Z

Mitrovice nis ndertimi i sheshit Car Llazari

Në Mitrovicën e Veriut, përkatësisht matanë urës kryesore mbi lumin Ibër, nisën të mërkurën punimet për të ndërtuar një shesh i cili do të emërtohet Car Llazari. Kryetari i Komunës së Mitrovic&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.233Z

Llazari: Cfardo kundërshtari, për ne i vështirë

Përzgjedhësi i kombëtares së Kosovës në hendboll, Alfred Llazari e ka vlerësuar se grupi i Kosovës, është i vështirë. Madje ai në Interaktiv tha se është kënaqësi që e kanë rastin të jenë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.994Z

Llazari dhe pazari me administratorët tanë

-Albanian Stories Nga Rudina Xhunga Llazari është administratori i pallatit ku banoj. Pas një viti, në dilema dhe pakënaqësi nga administratori i vjetër, pas shumë mbledhjesh, ku i jepej vërejtje dhe kërkohej ndryshim i gjendjes së një pallati të ndërtuar bukur, por të pamirëmbajtur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.695Z

Rudina Llazari

Shkoder- Ekzekutimi i 32-vjecarit Paulin Pergjini dyshohet se ka ardhur per shkak te divorcit te tij pas disa vitesh martese. Vrasja per ceshtje nderi eshte pista kryesore qe po heton policia e Shkodres per ngjarjen e ndodhur mbremjen e se shtunes ne fshatin Mnele. Megjithese jane shoqeruar 5 person

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.329Z

Gati për Turqi

Kontingjenti i përfaqësueses së Kosovës në hendboll, është nisur të mërkurën për në Turqi, ku pritet ti zhvillojë disa ndeshje miqësore atje. Selektori i përfaqësueses, Alfred Llazari, është i bindur se të përzgjedhurit e tij do të tregojnë lojëra të mira dhe se nuk do ta zhg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.113Z

DEKRET PËR LËNIEJE TË SHTETËSISË SHQIPTARE Nr. 6323.  

D E K R E T PËR LEJIM LËNIEJE TË SHTETËSISË SHQIPTARE Në mbështetje të nenit 92, pika “c”, të Kushtetutës, të neneve 15, 19 dhe 20 të ligjit nr. 8389, datë 05.08.1998, “Për shtetësinë shqiptare”, bazuar edhe në propozimin e Ministrit të Brendshëm, D E K R E T O J

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama