Rezultate te kerkimit per termin: +Llesh +Ndoj

Meta: total 38 / total_found 38 / time 0.000 / keyword[0] llesh / docs[0] 569 / hits[0] 898 / keyword[1] ndoj / docs[1] 4274 / hits[1] 5662 /
No Pic available
  • 2015-09-09

Legalizimet në Tiranë, 760 familjet që përfitojnë

ALUIZNI publikon listën me 760 familjet që përfitojnë nga legalizimi i banesave në qarkun e Tiranës. Ata gati faturën për parcelën ndërtimore. Në bazë të ligjit nr.50, dt. 27.06.2014. Të gjithë qytetarët përfitojnë një zbritje në masën 20% të vlerës së parcelës ndërtimore,

No Pic available
  • 2015-06-10

Emrat e 840 qytetarëve që u legalizohen banesat në Shkodër

ALUIZNI publikon emrat e mbi 800 zyrtarëve që kanë gato dosjen për legalizimin e banesave të tyre në rrethin e Shkodrës. NR EMER ATESI MBIEMER 1 PASHKE KOL NIKA 2 BUJAR JUP KASTRATI 3 AVNI ISA DULI 4 BASRI HAZIZ DANI 5 BESNIK ZEQIR ALIJAJ 6 HAMDI FADIL KIMÇJA 7 ARTAN AHMET ZEJNUNI 8 DAUT QAZ

Ja 1667 emrat qe kane gati legalizimet ne zonen e Kenetes
  • 2015-04-15

Ja 1667 emrat qe kane gati legalizimet ne zonen e Kenetes

ALUIZNI ka bere te ditur sot se "Qytetareve te paraqitur ne liste u kerkohet te vijne prane zyrave te ALUZINI - t Durres per te terhequr faturat e parceles ndertimore te pregatitura nga ana jone dhe te kryejne pagesen e saj, ne menyre qe te vijoje procedura per pajisje me leje legalizimi dhe dergim

ALUIZNI publikon emrat e 881 përfituesve të legalizimeve në Durrës
  • 2015-04-02

ALUIZNI publikon emrat e 881 përfituesve të legalizimeve në Durrës

Zyra e ALUIZNI-t për Qarkun e Durrësit ka publikuar emrat e 881 qytetarëve të cilët duhet të paraqiten për të tërhequr faturat e parcelës ndërtimore dhe për të lidhur kontratat e fitimit të pronësisë së truallit. Qytetarët e poshtëshënuar në listë u përkasin zonave informale

Legalizimi, lista me 589 emrat e zonës së ish-Kënetës që kanë gati faturat
  • 2015-03-26

Legalizimi, lista me 589 emrat e zonës së ish-Kënetës që kanë gati faturat

Zyra e ALUIZNI-t për Qarkun e Durrësit njofton qytetarët e poshtëshënuar që i përkasin zonës së ish- Kënetës në Durrës, se duhet të paraqiten pranë zyrave të ALUIZNI-t në qytetin e Durrësit për të tërhequr faturat e parcelës ndërtimore dhe për të lidhur kontratat e fitimit

No Pic available
  • 2014-10-16

Preng Dodë Gjini, veprimtar i rëndësishëm i rezistencës antikomuniste në Mirditë

Biri i Kthellës, Preng Dodë Gjini (Gjikeqi), ka qenë dhe do të mbetet njëri ndër veprimtarët më të spikatur të rezistencës antikomuniste të periudhës 1944-1953, duke lartësuar kështu emrin e gjenezës së tij prej një familje të fisshme dhe me emër në fshatin Malaj, trojet e të

No Pic available
  • 2014-07-19

Ditari i Ndojit, si u bë gjenocid në Mirditë për vrasjen e Bardhok Bibës

Konsiderohet si “Mandela i Mirditës” për rezistencën në burgjet komuniste, por me fat se si arriti t’i shpëtonte listës së ekzekutimit masiv të Mehmet Shehut si hakmarrje për vrasjen e mikut të tij, deputetit Bardhok Biba. Quhej Gjo