Rezultate te kerkimit per termin: +Llesh

Meta: total 577 / total_found 577 / time 0.000 / keyword[0] llesh / docs[0] 577 / hits[0] 908 /
Boja te ministria/ Nga Tahiri te rokada Xhafaj-Lleshaj, PD tregon domethënien
  • 2019-03-28

Boja te ministria/ Nga Tahiri te rokada Xhafaj-Lleshaj, PD tregon domethënien

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi përmes një postimi në Facebook, ka treguar domethënien e 3 njollave me bojë të zezë tek Ministria e Brendshme. Në statusin e tij Bardhi shkruan se: Shqipërinë e ka nxirë Edi Rama duke e kthyer në këto 6 vite në bazë operacionale të krim

Llesh, brenda 72 orëve 2 vrasje mu në zemër të Tiranës
  • 2019-03-19

Llesh, brenda 72 orëve 2 vrasje mu në zemër të Tiranës

Ish-deputeti i PD, Gent Strazimiri ka reaguar pas vrasjes së 26-vjeçarit Jurgen Kurti në rrugën Zef Jubani në Tiranën e Re. Strazimiri ka akuzuar ministrin e Brendshëm Sandër Lleshi për vrasjet e fundit në vend, ku sipas tij policia ka ikur nw drejtim tw paditur.  Llesh, brenda 72 orëve

Tentuan të korruptojnë gjyqtarin, pranga avokatit dhe klientit të tij (EMRAT)
  • 2018-12-24

Tentuan të korruptojnë gjyqtarin, pranga avokatit dhe klientit të tij (EMRAT)

Një avokat është arrestuar nga policia pasi ka tentuar të korruptojë një gjyqtar dhe në shkëmbim ti siguronte klientit të tij të burgosur, ndryshimin e masës së sigurisë. Avokati Sokol Gjini akuzohet për korrupsion aktiv ndaj gjyqtarëve, ndërsa në pranga për të njëjtën akuzë p

Dekretimi i Lleshit, Basha: Ministria e Brendshme ka shkuar për dreq
  • 2018-11-16

Dekretimi i Lleshit, Basha: Ministria e Brendshme ka shkuar për dreq

Pas dekretimit të Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshi, ka reaguar edhe kryedemokrati Lulzim Basha. Ai shkruan në Twitter se Ministria e Brendshme ka marrë fund dhe se peshku qelbet nga koka. Me a pa Llesh MB ka shkuar për dreq sa kohë kryeministër është ai që mbron me thonj kriminelët

SKËNDERBEU DHE RIZGJIMI I AMBASADORËVE SHQIPTARË NË BOTË
  • 2018-01-24

SKËNDERBEU DHE RIZGJIMI I AMBASADORËVE SHQIPTARË NË BOTË

Ylli Polovina Nga Ylli POLOVINA Në 17 janar të këtij viti, në ditën e përkujtimit të 550 vjetorit të Skënderbeut dhe çeljes zyrtare të Vitit të tij, ndodhi një ngjarje, e cila duhet bërë këmbëngulje të mbesë sa më dukshëm në kujtesën e kombit. Kryeministri i Shqipërisë Edi R

No Pic available
  • 2017-10-29

Maternitetit të Lezhës i mungojnë medikamentet  

Problematika ngrihet nga pacientët, të cilët edhe pse hezitojnë të flasin para kamerave thonë se një pjesë të ilaçeve detyrohen ti blejnë vetë në farmaci private mungesat pranohen edhe mes mjekëve të maternitetit ! Mjeku gjinekolog Llesh Marku, thotë se mungesat e herë pas hershme l

No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama