Rezultate te kerkimit per termin: +Lleshajt

Meta: total 37 / total_found 37 / time 0.020 / keyword[0] lleshajt / docs[0] 37 / hits[0] 49 /
Protesta e PD-LSI, policia rrethon sërish Parlamentin dhe zyrën e Lleshajt
  • 2019-04-11

Protesta e PD-LSI, policia rrethon sërish Parlamentin dhe zyrën e Lleshajt

Pavarësisht se vëmendja e Policisë së Shtetit është përqendruar në Rinas dhe gjithë zonën e Fushë-Krujës për të kapu bashkëpunëtorët e Admir Murataj që grabitën 10 milionë euro, disa qindra efektivë janë dislokuar si gjithmonë para Parlamentit. Në kuadër të masave të marra

No Pic available
  • 2019-04-03

FOTOLAJM/ Arsenali i rëndë i Lleshajt parakalim pranveror në Tiranë

Opozita shqiptare protestoi sot para Parlamentit për të disatën herë radhazi, duke kërkuar rrëzimin e qeverisë së kryeministrit Edi Rama. Teksa Rama, nga brenda sallës ironizonte Grupin Parlamentar të PD dhe Basha u jepte zemër nga Berlini, në Tiranë është shkrepur kjo foto pikante, k

Vrasja në Shkodër, Noka: Çu bë me 4 klanet kriminale që citoi ambasadori i SHBA?
  • 2019-03-30

Vrasja në Shkodër, Noka: Çu bë me 4 klanet kriminale që citoi ambasadori i SHBA?

Pas atentatit me vdekje te dy vëllezërve Bilali sot në Shkodër, drejtuesi politik i PD në këtë qark, Flamur Noka ka reaguar në Facebook duke kërkuar që shteti të gjejë autorët. Noka hedh akuza të forta në drejtim të Kryeministrit Edi Rama, ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe

Astiri, banorët: Na ka rrethuar policia! Basha: Terror nga bisha e plagosur!
  • 2019-03-20

Astiri, banorët: Na ka rrethuar policia! Basha: Terror nga bisha e plagosur!

Sot protesta e banorëve të Astirit kundër projektit të Unazës së Madhe të Tiranës ka hyrë në ditën e 136, por çuditërisht ka zgjatur më shumë sesa herët e tjera, pasi sipas banorëve policia ka ushtruar terror ndaj tyre. Duket se për rreth 4 orë forca të shumta të policisë kanë

Na helmove me gaz, Lleshaj u përgjigjet akuzave: 3 fatkeqë, jo studentë
  • 2019-03-20

Na helmove me gaz, Lleshaj u përgjigjet akuzave: 3 fatkeqë, jo studentë

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar sot në lidhje me incidentin e djeshëm në Universitetin Aleksandër Mosiu, Durrës, ku disa studentë e akuzuan atë se i ka helmuar me gaz dhe nuk ka të drejtë të shkoje gjëkundi, pasi përfaqëson një qeveri ilegjitime. Nëpërmjet një posti

Studenti acaron Lleshjan: Pse erdhët këtu? Ministri: Ju e caktoni se ku shkoj!
  • 2019-03-19

Studenti acaron Lleshjan: Pse erdhët këtu? Ministri: Ju e caktoni se ku shkoj!

Studentët e Universitet të Durrësit kanë debatuar ashpër me ministrin e Brendshëm, Sandër Lleshaj. Një prej tyre e pyet se përse ka shkuar në Durrës dhe Lleshaj i thotë: Ju e caktoni se ku vij unë? Incidenti i zbardhur nga gazeta Shqip mes Lleshajt dhe studentit Studenti: Për çfarë k

Lulzim Basha lodhet nga protesta, e mbyll para kohe
  • 2019-03-16

Lulzim Basha lodhet nga protesta, e mbyll para kohe

U jap sot mesazh të qartë miqve tanë perëndimor: Nuk ka stabilitet pa demokraci! Ishte kjo thirrja që kumboi në selinë e Partisë Demokratike, ku lideri i opozitës  Lulzim Basha mbylli pas 4 orëve në sheshet dhe rrugët e Tiranës, protestën masive të opozitës. Ky tubim, i cili ishte d