Rezultate te kerkimit per termin: +Llojet

Total: 4875
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.857Z

Llojet e taksave që paguajmë, çfarë ndryshon?

Gjithsej llojet e taksave që paguajnë qytetarët shqiptarë arrijnë në 20. Edhe pse disa nuk paguhen në mënyrë të drejtpërdrejtë, konsumatori është ai i cili suporton edhe koston e taksave të biznesit. 3 janë llojet e pagesave fiskale që të gjithë ne bëjmë çdo vit: taksa të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.936Z

Shtatë llojet e tradhtisë që anashkalohen në një martesë

Dukuria – Dy të martuar mund ta ndërpresin rrugëtimin e tyre martesor edhe në mënyra të tjera, të cilat zakonisht merren më pak parasysh, por që janë të dëmshme po aq sa edhe një lidhje jashtë martese  Mbase tradhtar mund të jeni edhe ju në martesë, por nuk e dini. Kur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.066Z

Ja pesë llojet e produkteve ushqimore që heqin rrudhat

Gazeta ShqipÇdokush nga ne dëshiron që të luftojë rrudhat që shfaqen me kalimin e viteve dhe të duket më i ri. Por si luftohen rrudhat? Pa kremra të shtrenjtë dhe pa operacione estetike… Ne po ju sugjerojmë disa metoda të efektshme natyrale Fytyra A mund të luftohen rrudhat në m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.758Z

10 llojet e puthjeve dhe kuptimi i tyre

Puthjet mund të flasin për njerëzit më shumë sesa një bisedë e gjatë, ndaj kushtojuni rëndësi atyre Lidhje Puthja është një veprim i mistershëm dhe në hapat e parë të një marrëdhënieje, interpretimi i saj mund të nxjerrë të vërteta interesante. Ekzistojnë shumë lloje t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.220Z

Rrudhat, ja llojet e produkteve ushqimore që i parandalojnë ato

E bardha e vezës, vaji i ullirit, lëngu i limonit, frutat dhe perimet, përveçse janë ushqime shumë të shijshme, ato janë edhe një ilaç i mirë antirrudhë. Ne ju sugjerojmë të veproni si më poshtë nëse dëshironi të mos keni shumë rrudha dhe një fytyrë të bukur Gratë dhe rru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.041Z

Te gjitha llojet e sigurimit per makinat

23/03/2005  Sigurimi TPL Eshtë sigurimi i detyrueshëm për të gjitha llojet e automjeteve që qarkullojnë në Republikën e Shqipërisë. Me këtë lloj siguracioni mbulohen dëmet e palës së tretë, ç’ka do të thotë se në rast se një person i siguruar i shkakton një dëm nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.497Z

Shije: Llojet më të çuditshme të djathërave nëpër botë

Nëse jeni në kërkim të shijeve të reja dhe të panjohura, këto lloje djathërash do tju bëjnë të habiteni prej mënyrës se si prodhohen dhe konsumohen Casu Marzy (Itali) Ashtu si havjari, Casu Marzy shijohet vetëm nga një numër i përzgjedhur njerëzish. Kjo, sepse shërbehet me lar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama