Rezultate te kerkimit per termin: +Llotaria +Kombetare

Meta: total 30 / total_found 30 / time 0.000 / keyword[0] llotaria / docs[0] 164 / hits[0] 233 / keyword[1] kombetare / docs[1] 14028 / hits[1] 21353 /
Llotaria Kombetare Shqiperia sukses
  • 2013-07-13

Llotaria Kombetare Shqiperia sukses

"Austrian Lotteries", kompania që ka të drejtën e Llotarisë Kombëtare e konsideron si sukses hyrjen e saj në tregun shqiptar. "Që nga shorti ynë i parë në 21 prill, gjithmonë e më shumë njerëz po marrin pje

No Pic available
  • 2013-03-01

Miratohen HEC-et e Llotaria

Miratohen HEC-et e Llotaria E enjte 28 Shkurt 2013 2032 Komisioni i ekonomiseKomisioni i ekonomise ka miratuar vetem me votat e mazhorances privatizimin e kater HEC-eve dhe Llotarine Kombetare Mbledhja ka nisur me debate mes kryetarit te komisionit dhe deputeteve socialiste qe pasi kerkuan shtyr

Llotaria kombetare licenca kalon ne kuvend
  • 2012-12-20

Llotaria kombetare licenca kalon ne kuvend

Këshilli i Ministrave ka vendosur që t’ia kalojë Parlamentit projektligjin për miratimin e licencës së Lotarisë Kombëtare të kompanisë austriake fituese të koncesionit. Austrian Lotteries, në muajin shtator u shpall fituese e li&cce

Miratohet pr/ligji per Lotarine Kombetare
  • 2012-12-19

Miratohet pr/ligji per Lotarine Kombetare

Qeveria ka miratuar të mërkurën projekt/ligjin për liçencën e Lotarisë Kombëtare. Fituese e tenderit për liçencën u shpall më herët gjatë vitit kompania shtetërore austriake e lotarive. Liçenca për Lo

Llotaria kombetare Kompania austriake informon mbi aktivitetin e saj
  • 2012-09-26

Llotaria kombetare Kompania austriake informon mbi aktivitetin e saj

Austrian Lotarie: Përvoja jonë më shumë se 25 vjeçare Kompania austriake Austrian Lotetries njofton se tashmë ka marrë konfirmimin zyrtar si kompania fituese e lotarisë kombëtare shqiptare. Në një njoftim për media Austrian Lotarie thekso

Rama:Lotaria Kombëtare në dispozicion të sportit
  • 2012-08-13

Rama:Lotaria Kombëtare në dispozicion të sportit

Rama në Twitter Duke iu referuar mbylljes së Lojrave Olimpike, Londër 2012 dhe suksesit të arritur nga skuadra e atletëve britanikë, kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama i ka bërë thirrje skeptikëve të reflektojnë. Mbyllja e Olimpiades magjike te Londres lë pas nje reflektim: Shkëlqimi

Rama: Llotaria Kombëtare në dispozion të sportit, rruga e duhur
  • 2012-08-13

Rama: Llotaria Kombëtare në dispozion të sportit, rruga e duhur

Tiranë- Kreu i opozitës, Edi Rama i inspiruar nga Lojërat Olimpike “Londër 2012″ tha sot përmes rrjetit social Twitter se Llotaria Kombëtare ishte në themel të shkëlqimit të skuadrës britanike, pasi sipas tij u vu në dispozicion të sportit.Mbyllja e Olimpiades magjike te Lon