Rezultate te kerkimit per termin: +Llukani +Gjenci

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] llukani / docs[0] 34 / hits[0] 45 / keyword[1] gjenci / docs[1] 8 / hits[1] 8 /
No Pic available
  • 2014-05-13

“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një njoftimi të publikuar në disa media, Administratorja e Falimentimit të këtij sub