Rezultate te kerkimit per termin: +Lluzhan

Meta: total 18 / total_found 18 / time 0.000 / keyword[0] lluzhan / docs[0] 18 / hits[0] 21 /
No Pic available
  • 2016-12-22

Kosovë, një muaj paraburgim për 23 policët e arrestuar

Gjykata Themelore e Prizrenit në Kosovë ka bërë të ditur se ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji 23 policëve të arrestuar të cilët dyshohen për marrje ryshfeti, ndërsa, një zyrtari kjo gjykatë ia ka caktuar masën e arrestit shtëpiak, raporton “zeri.info”. Ja ve

No Pic available
  • 2016-11-01

Dy shtetas nga Shqipëria kapen me 50 kg marijuanë në valixhe

Një sasi prej 50 kg kanabis është sekuestruar nga policia e Kosovës në një operacion në fshatin Lluzhan të Podujevës. Në një komunikatë thuhet se lënda narkotike është gjetur tri valixhe dhe dy thasë najloni të zi, e ndarë në 45 pako, me peshë gjithsej, 50 kg. Policia e Kosovës

Këto vende nesër mbesin pa rrymë
  • 2016-08-10

Këto vende nesër mbesin pa rrymë

KEDS-i ka njoftuar për ndërprerjet e planifikuara të furnizimit me energji elektrike në disa zona, për shkak të mirëmbajtjes së rrjetit nëpër distrikte. Prishtinë Më 11.08.2016 ne NS 110/35/10 kV Prishtina 1 do të shkyçen: Dalja 10 kV J15 Kampi Jordanez (10000010) prej orës 16:00 - 20

Rregullohen dhe pastrohen shtretërit e lumenjve në Podujevë
  • 2015-08-18

Rregullohen dhe pastrohen shtretërit e lumenjve në Podujevë

Në kuadër të projekteve për rregullimin e infrastrukturës në sektorë të ndryshëm, Komuna e Podujevës po realizon investime edhe në pastrimin dhe rregullimin e shtretërve të lumenjve, në mënyrë që të minimizohet

Kosovarët nuk i përmbahen gëzimit, sërish gjuajnë me armë
  • 2015-08-02

Kosovarët nuk i përmbahen gëzimit, sërish gjuajnë me armë

Policia e Kosovës ka njoftuar për arrestimin e një personi në fshatin Lluzhan të rajonit të Prishtinës. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në orët e vonshme të mbrëmjes. AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; Policia ka bë

Dy persona të lënduar në aksident në urën e Lluzhanit (Foto)
  • 2015-07-02

Dy persona të lënduar në aksident në urën e Lluzhanit (Foto)

(I plotësuar) - Zëdhënësja e Policisë së Koso vës, për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti ka thënë për Indeksonline se në aksident janë lënduar dy persona dhe po marrin trajtimin në QKU. “Dy persona janë kan&

13 vjeçari që u godit nga vetura është jashtë rrezikut për jetë
  • 2015-02-03

13 vjeçari që u godit nga vetura është jashtë rrezikut për jetë

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës Agron Borovci për KALLXO.com duke thënë se fëmija i cili është u akisidentua sot nga një veturë në fshatin Lluzhan të Podujevës, është jashtë rrezikut për jet&eum