Rezultate te kerkimit per termin: +Loci

Meta: total 235 / total_found 235 / time 0.000 / keyword[0] loci / docs[0] 235 / hits[0] 409 /
Viktima e dytë nga moti i keq, vdes elektriçisti që rregullonte defektin (EMRI)
  • 2019-01-11

Viktima e dytë nga moti i keq, vdes elektriçisti që rregullonte defektin (EMRI)

Tonin Loci nga Shkodra ishte viktima e parë e motit të keq që mbërtheu Shqipërinë për rreth një javë, pasi u u zu poshtë nga streha e karburantit ku punonte, që u shemb nga pesha e dëborës. Por pas 53-vjeçarit, moti i ashpër ka shkaktuar edhe një tjetër viktimë, këtë herë në Pe

Dëbora shemb dy karburante në Shkodër, vdes një punonjës (EMRI)
  • 2019-01-10

Dëbora shemb dy karburante në Shkodër, vdes një punonjës (EMRI)

Moti i keq ka shkaktuar viktimën e parë në Shqipëri dhe ai është punonjësi i një pike karburanti në Shkodër. Mësohet se Tonin Loci ka ndërruar jetë, pasi është zënë poshtë nga streha e karburantit, që është shembur pasi nuk ka mundur të përballojë peshën e dëborës. 53-vje

PD zgjedh 220 anëtarët e Këshillit të ri Kombëtar (EMRAT)
  • 2018-12-17

PD zgjedh 220 anëtarët e Këshillit të ri Kombëtar (EMRAT)

Këshilli Kombëtar i votuar në Kuvendin Kombëtar të datës 15 dhjetor 2018. Në procesverbal thuhet se 4741 është numri i personave që janë verifikuar me mandat para nisjes së punimeve. 178 të tjerët janë pajisur me mandat pas nisjes së punimeve. Sipas proces-verbalit në votim morën p

Veliaj në njësinë 1: Investimet do të vijojnë në çdo lagje të Tiranës
  • 2018-10-28

Veliaj në njësinë 1: Investimet do të vijojnë në çdo lagje të Tiranës

Nga shkolla e rikonstruktuar 1 Maji, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zhvilloi një bashkëbisedim me banorët e Njësinë 1 për Buxhetin 2019 dhe bilancin e punëve të kryera në këto 3 vjet. Në dëgjesën me banorët e zonës, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, kërkoi mb

Grabisnin shtëpi e dyqane, pranga dy hajdutëve serialë (EMRAT)
  • 2018-02-17

Grabisnin shtëpi e dyqane, pranga dy hajdutëve serialë (EMRAT)

Një grup hajdutësh që ishin përfshirë në një seri vjedhjesh në banesa në qytete të ndryshme të vendit, janë arrestuar falë një bashkëpunimi mes policisë së Durrësit dhe policisë së Tiranës. Policia ka arritur të dokumentojë një sërë vjedhjesh të kryera nga ky grupnë zonë

No Pic available
  • 2017-07-30

I riu nga Tirana kapet në tentativë për të futur kanabis në burg

Një 24 vjeçar në Fier është arrestuar nga policia pasi u kap në tentativë për të futur lëndë narkotike në burgun e këtij qyteti. Në pranga ka rënë Aldorjan Loci, banues në Tiranë. Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në I.E.V.P Fier, gjatë kontrollit të ushtruar j’u gjet

Tentoi të fuste hashash ne burg, arrestohet 24-vjeçari
  • 2017-07-30

Tentoi të fuste hashash ne burg, arrestohet 24-vjeçari

Një 24-vjeçar në Fier është arrestuar nga policia pasi u kap në tentativë për të futur lëndë narkotike në burgun e këtij qyteti. Në pranga ka rënë Aldorjan Loci, banues në Tiranë. Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në I.E.V.P Fier, gjatë kontrollit të ushtruar iu gjet dhe iu