Rezultate te kerkimit per termin: +Lojrat

Total: 1338
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.792Z

Debate për lojrat

30/03/10 17:45 Përveç thashethemeve të shumta dhe konflikteve personale me njëri-tjetrin, tashmë në shtëpinë e BB debate të forta po zhvillohen për lojrat e fundit të bëra nga banorët. Lojrat e para u bënë nga grupi i Domenikës dhe Oltës ku vajzat të ndihmuara dhe nga Seldi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.673Z

Lojrat Olimpike Speciale

Për të pestin vit radhazi Shqipëria mirëpret Lojrat Olimpike Speciale, një eveniment i cili ka si synim mbështetjen ndaj komunitetit të personave me aftësi të kufizuara intelektuale përmes integrimit të tyre të plotë në aktivitete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.171Z

Shtatezene ne Lojrat Olimpike

Kjo botë ka kaq shumë ndodhi apo veprime që e mahnisin njeriun dhe padyshim një prej tyre është vendimi i një gruaje malajziane që të marrë pjesë në Lojrat Olimpike duke qenë shtatzanë, madje në fazë të përparu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.194Z

Hapen sot Lojrat Olimpike Dimërore Sochi 2014

Olimpiada Dimërore hapet sot zyrtarisht në Sochi të Rusisë.  Me rastin e fillimit të kësaj olimpiade janë planifikuar disa aktivitete.  Në ceremoninw e hapjes do të marrw pjesë presidenti rus, Vladimir Putin dhe personalitete të tjera.  Ceremonia e hapjes do të zhvillohet rreth orës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.659Z

Lojrat me ta futur

Nga Ilir Levonja   Jemi bërë për ibret të Zotit, kur thoshin pleqtë! Sidomos me këto denoncimet e videot e fshehta. Me hakmarrjet e vockla. Me t’ja futur njëri-tjetrit. Me gadishmëritë absolute të drejtorive, dikastereve etj., për të hequr nga puna menjëherë, cilido qoft

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.201Z

Nisin Lojrat Dimerore ne Sochi

50 miliardë dollarët e shpenzuar nga autoritetet ruse i bëjnë Lojrat Dimërore të Sochi-t më të shtrenjtat në histori. Olimpiket Verore të Londrës, 2 vjet më parë, kushtuan 15 miliardë. Ekspertët thonë se janë shpenz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.349Z

Lojrat Olimpiket 2020 kandidon edhe Madridi

Madridi është zyrtarisht kandidat për të organizuar lojrat olimpike të 2020-s. Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i bashkisë së qytetit spanjoll Alberto Ruiz Gallardon. “Qyteti ka marrë një eksperiencë, ka insfras

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama