Rezultate te kerkimit per termin: +Loja

Meta: total 1000 / total_found 9610 / time 0.004 / keyword[0] loja / docs[0] 9610 / hits[0] 11677 /
Limaj i jep fitoren Kukësit, Kastrioti ndez garën për mbijetesë
  • 2019-04-10

Limaj i jep fitoren Kukësit, Kastrioti ndez garën për mbijetesë

Ernest Gjoka debuton me fitore në eksperiencën e tij të dytë me skuadrën e Kukësit, e të cilën është shpallur kampion në sezonin 2016-2017. Verilindorëve u mjaftoi goli i spektakolar i Vesel Limajt nga një distancë e largët për të marrë tri pikë në këtë transfertë  të vësht

No Pic available
  • 2019-03-30

Ngjela tregon skenarët: Dosjet e FBI-së kanë ardhur, do nisë arrestimi i politikanëve

Avokati Spartak Ngjela i ftuar në emisionin Kjo Javë në Neës 24 analizoi situatën politike në vend, ndërsa tha se të gjitha lëvizjet e politikanëve shqiptarë kanë vetëm një qëllim që ka të bëjë për të krijuar një destabilitet të vendit me qëllim që të ruajnë gjënë e vje

8 femra të dyshuara për vrasjen e një burri!
  • 2019-03-28

8 femra të dyshuara për vrasjen e një burri!

Ankohet për çdo gjë dhe për të gjithë. Një lakmitare që i pëlqen të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes! Agustina, ky personazh “plot me virtyte” do të vijë nën interpretimin e aktores Olta Daku, në veprën 8 femra që do të ngjitet në skenën e Turbinës, më dat

Loja e armëve, kërcënimi i Erdogan: Turqia do të ngjitet në fronin global!
  • 2019-03-25

Loja e armëve, kërcënimi i Erdogan: Turqia do të ngjitet në fronin global!

Presidenti turk Rexhep Taip Erdogan shprehet Turqia do të shndërrohet në lojtarin kryesor në botë, për sa i përket industrisë së mbrojtjes. Sipas liderit turk, kjo do të bëhet falë teknologjisë unike dhe të avancuar. Gjatë vitit 2018, eksportet në industrinë e hapësirës dhe atë

Zelandë e Re, autori qesh dhe bën simbolin në gjykatë!
  • 2019-03-16

Zelandë e Re, autori qesh dhe bën simbolin në gjykatë!

I dyshuari kryesore për masakrën në dy xhami në Zelandën e Re, ku u vranë 49 persona është shfaqur para gjykatës, me një akuzë të vetem, atë të vrasjes. Australian Brenton Tarrant, 28 vjeç u shfaq në bankën e të akuzuarve me rrobat e të burgosurit, raporton BBC. Ajo që ra në sy

Tre fusha të reja sportive në Kashar (Foto)
  • 2019-03-16

Tre fusha të reja sportive në Kashar (Foto)

Tre fusha të reja sportive në shkollat Katund i Ri dhe Sadik Stavialeci i shtohen Kasharit, të cilat do të shërbejnë jo vetëm për 1300 nxënësit e zonës, por edhe komunitetit aty. Bashkia e Tiranës, me mbështetjen e qeverisë zvicerane dhe austriake, mundësoi rehabilitimin e 3 fushave s

Protesta, shuplakë Ramës, Kryemadhi: Tani nis loja e vërtetë!
  • 2019-03-16

Protesta, shuplakë Ramës, Kryemadhi: Tani nis loja e vërtetë!

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka dalë në një konferencë për mediat rreth 30 minuta pasi u mbyll protesta e opozitës, e cila zgjati 4 orë dhe u shoqërua me përplasje me policinë. Duke falënderuar qytetarët për pjesëmarrjen, Kryemadhi tha se shqiptarët e kanë marrë tashmë vendimi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama