Rezultate te kerkimit per termin: +Loja

Total: 9620
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.276Z

Loja Witcher 3 vlerësohet me çmimin Loja e vitit

Polonia u shpall fituesja e madhe në ndarjen e çmimeve The Game Awards 2015 në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Loja The Witcher 3 u vlerësua me çmimin Loja e vitit 2015 ndërsa studioja e programimit CD Projekt Red mori çmimin Developer of the Year. ’The Witcher 3 është një lojë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.871Z

Loja e mbrëmjes

09/04/10 23:35 Loja me jastëkë, i bën banorët që të mendojnë për të gjetur një tjetër lojë për të luajtur. Kështu ata vendosin të luajnë me hapa dollapa ose kukafshehtas. Disa nga banorët refuzojnë fillimisht duke menduar se nuk ka vende ku të fshihen, por më pas, entuzia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.199Z

VIDEO/ Loja erotike: Ja çfarë bëjnë dasmorët

Kjo video e filmuar në një dasmë në Rusi tregon një lojë erotike që ka çmendur rrjetin. Disa prej të ftuarve në dasmë luajnë një lojë që ka shkaktuar shumë të qeshura, dhe jo vetëm. Femrat mbajnë një pjeshkë mes këmbëve dhe meshkujt tentojnë ta hanë pa përdorur duart.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.627Z

Loja që ndryshoi Shqipërinë

Libri i ri i Sokol Ballës, një udhëtim në ngjarjet që bën historinë e sportit shqiptar “Loja që ndryshoi Shqipërinë”, quhet libri më i ri i gazetarit Sokol Balla. I njohur për analizat e tij politike, këtë herë Balla vjen në një hulumtim interesant i cili sjell një hist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.802Z

Loja e surprizës

27/04/10 20:20 Jona shkon në dhomën e rrëfimit, ndërsa banorët e tjerë vazhdojnë të bisedojnë në dhomën e gjumit. Pas disa minutash Jona kthethet në dhomën e gjumit me një zarf në dorë. Të gjithë dalin në oborr dhe Jona fillon të lexojë zarfin. Zarfi ka në përmbajtjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.259Z

Loja promovohet në Vjenë

Në dyvjetorin e themelimit të tij, Teatri Laborator Loja është promovuar në ambientet e Teatrit Laborator Lalish, në Vjenë të Austrisë. Nga Express më 30 shtator 2011 në ora 13:54 Ne prani të artistëve, regjisorëve, aktorëve dhe kritikëve austriakë, regjisori Bekim Lumi ka bërë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.317Z

Loja bashkon banorët

14/03/10 22:23 Pas debateve në shtëpinë e BB bie disi qetësia. Bertina u thotë banorëve që të luajnë kala-dibrançe. Pas disa minutash ideja e saj përkrahet edhe nga të tjerë dhe kështu banorët fillojnë të luajnë. Loja zgjat për një farë kohe, por banorët lëndohen gjatë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama