Rezultate te kerkimit per termin: +Lojra

Meta: total 741 / total_found 741 / time 0.000 / keyword[0] lojra / docs[0] 741 / hits[0] 914 /
Lumë skedinash në Korçë, policia arreston 28-vjeçarin
  • 2019-04-07

Lumë skedinash në Korçë, policia arreston 28-vjeçarin

Një 28-vjeçar është proceduar penalisht nga policia e Korçës, pasi akuzohet për organizimin e lotarive të palejueshme, sipas ligjit të qeverisë Rama, që ka hyrë në fuqi më 1 janar. Policia bën me dije se i proceduari është shtetasi me iniciale XH.G dhe ushtronte aktivitetin e paligj

Vendimi për Dajtin, PD: Lot krokodili nga ministrat e Ramës!
  • 2019-02-10

Vendimi për Dajtin, PD: Lot krokodili nga ministrat e Ramës!

Partia Demokratike reagon ashpër pas vendimit të Gjykatës së Apelit për ti hequr burgimin e përjetshëm Dritan Dajtit, i akuzuar për vrasjen e 4 policëve. Partia Demokratike në reagimin e saj dhënë sot në një njoftim për mediat, shkruan se “3 ditë me vonesë, të shtrënguar nga

Si të ruheni nga hakërimi i adresës së e-mail, Whatsapp dhe Facebook
  • 2019-01-10

Si të ruheni nga hakërimi i adresës së e-mail, Whatsapp dhe Facebook

Top Stoy, duke iu referuar një problemi kaq të madh dhe të rrezikshëm, ilustron se si hakerat ndërhyjnë te posta juaj elektronike. Përmes një e-maili që në dukje jep përshtypjen sikur vjen nga kompania Yahoo dhe ju kërkon të përditësoni adresën tuaj. Kujdes! Nëse shikoni me vëmendj

No Pic available
  • 2018-12-10

Skandali në Komisariatin e Kavajës, 2.5 mln lekë për gjurmët e gishtave (Foto)

Fiks fare nisi mbrëmjen e së hënës denoncimin e një skandali që ndodh në Policinë e Shtetit. Sekserë, që tregojnë se kanë lidhje me punonjës të Komisariatit të Policisë së Kavajës, marrin përsipër që të shesin provat e vendngjarjes. Bëhet fjalë për një grabitje të ndodhur

Mbyllen të gjitha, Braçe nxjerr pr/ligjin: Ndalen edhe bastet nga jashtë
  • 2018-10-23

Mbyllen të gjitha, Braçe nxjerr pr/ligjin: Ndalen edhe bastet nga jashtë

Pasi e përshëndeti nismën e qeverisë për ndalimin e lojërave të fatit që nga 1 janari i vitit të ardhshëm, kryetari i Komisionit të Ekonomisë, Erjon Braçe ka publikuar në rrjetet sociale, pr/ligjin e hartuar nga qeveria, që do të votohet të enjten në Kuvend. MBYLLEN TE GJITHA; BAST

No Pic available
  • 2018-09-27

Gjykatësi Kavanaugh dhe akuzuesja e tij, dëshmojnë sot në Senat

Kandidati për anëtar të Gjykatës së Lartë, Brett Kavanaugh dhe gruaja që e ka akuzuar se e ka sulmuar seksualisht kur të dy ishin adoleshentëp, dëshmojnë të enjten në një seancë në Senat që mund të përcaktojë balancën e organizmit më të lartë juridik të vendit. Christine Bla

PLATFORMA E NARKOTIZIMIT, KRIMI MË I MADH SHTETËROR
  • 2018-05-23

PLATFORMA E NARKOTIZIMIT, KRIMI MË I MADH SHTETËROR

Nga Bujar NISHANI Të dashur miq, Prej disa kohësh paraja e pisët ka nisur të minojë shumë rrezikshëm ekonominë tonë dhe ashtu siç ajo është e dobët dhe e gërryer nga korrupsioni. Çdo ditë leku po zhvleftësohet dhe po e çon situatën financiare të vendit në një krizë edhe më t