Rezultate te kerkimit per termin: +Lojrat +Olimpike +Speciale

Meta: total 36 / total_found 36 / time 0.000 / keyword[0] lojrat / docs[0] 1157 / hits[0] 1592 / keyword[1] olimpike / docs[1] 3832 / hits[1] 7748 / keyword[2] speciale / docs[2] 16351 / hits[2] 22719 /
SPECIALE Nisin plot luks ne Rusi Lojerat Olimpike Dimerore 2014
  • 2014-02-08

SPECIALE Nisin plot luks ne Rusi Lojerat Olimpike Dimerore 2014

Ceremonite e hapjes se Lojrave Olimpike 2014 ne qytetin turistik te Socit ne Detin e Zi filluan duke shenuar fillimin zyrtar te tyre Te dyzet mijevendet ne Stadiumin Olimpik Fisht priten spektatore per ceremonine prej dy ore e gjysmebr br Me shume se 40 krere shtetesh dhe udheheqes nga e gjithe bo

“Vodafone Albania”, medalje e kupapër sportistët e Lojërave Olimpike
  • 2013-10-30

“Vodafone Albania”, medalje e kupapër sportistët e Lojërave Olimpike

TIRANE- U mbyllën pas 4 ditë garash e sfidash sportive, Lojërat Olimpike Speciale 2013. Më të mirëve nga 300 pjesëmarrësit e këtyre lojërave iu akorduan kupa dhe medalje gjatë ceremonisë së mbylljes të organizuar tek Universiteti

Lojrat Olimpike Speciale
  • 2013-10-27

Lojrat Olimpike Speciale

Për të pestin vit radhazi Shqipëria mirëpret Lojrat Olimpike Speciale, një eveniment i cili ka si synim mbështetjen ndaj komunitetit të personave me aftësi të kufizuara intelektuale përmes integrimit të tyre të plotë në aktivitete

No Pic available
  • 2013-10-27

Lojërat Speciale Olimpike 2013Nishani ‘bekon’ edicionin e 5-të

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/ FOTO nga aktiviteti Ka filluar zyrtarisht edicioni i pesë mbarëkombëtar i Lojërave Olimpike Speciale 2013. Eventi ka si synim mbështetjen ndaj komunitetit të personave me aftësi t&e

No Pic available
  • 2013-10-26

Lojrat Speciale Olimpike, Presidenti Nishani dorëzon flakën olimpike

Kreu i shtetit, Bujar Nishani ka përshëndetur sot startimin e Lojrave Olimpike Speciale 2013, të cilat kanë për synim dhënien e mbështetjes ndaj komunitetit të personave me aftësi të kufizuara intelektuale përmes integrimit të tyre në aktivitetet social-sportive. Në fjalën e tij, pres

Lojrat Speciale Olimpike 2013, Presidenti Nishani dorëzon flakën olimpike
  • 2013-10-26

Lojrat Speciale Olimpike 2013, Presidenti Nishani dorëzon flakën olimpike

Kreu i shtetit, Bujar Nishani ka përshëndetur sot startimin e Lojrave Olimpike Speciale 2013, të cilat kanë për synim dhënien e mbështetjes ndaj komunitetit të personave me aftësi të kufizuara intelektuale përmes integrimit të tyre në aktivitetet social-sportive. Në fjalën e tij, pres

No Pic available
  • 2013-10-26

Presidenti Nishani dorëzon flakën për Lojrat Olimpike Speciale 2013

TIRANE-Nën kujdesin e Presidentit të Republikës Bujar Nishani, me pjesëmarrjen e ministres së Arsimit, Lindita Nikolla, zv.ministrës së Mirëqënies Sociale dhe Rinisë, Kospiri si dhe me pjesëmarrjen e sportistëve, u zhvillua në ambientet e presidencës ceremonia e dorëzimit të flakës