Rezultate te kerkimit per termin: +Lojtart

Meta: total 90 / total_found 90 / time 0.000 / keyword[0] lojtart / docs[0] 90 / hits[0] 120 /
Pesë nënshkrime të reja, që do të ndryshojnë lojën e klubeve, aty bënë pjesë edhe Shaqiri (Foto)
  • 2015-09-05

Pesë nënshkrime të reja, që do të ndryshojnë lojën e klubeve, aty bënë pjesë edhe Shaqiri (Foto)

Transferimet në Angli zakonisht vinë në çastet e fundit të afatit kalimtar, edhe këtë vit nuk ishte ndryshe. 22 lojtar konfirmuan ardhjen në Premier League në ditët e fundit të afatit. Një taktik e kolumnistit anglez Adrian Clarke, i cili

Noka: Ku i more paratë për të parë Bajernin? Balla: Shumë më lirë se hoteli i Shkëlzenit
  • 2014-04-25

Noka: Ku i more paratë për të parë Bajernin? Balla: Shumë më lirë se hoteli i Shkëlzenit

Deputeti Taulant Balla replikoi me opozitarin Flamur Noka pr fotografin e realizuar nga gazeta sportive spanjolle Marca, ku ligjvnsi socialist duket n tribun n ndeshjen e Realit t Madridit me Bayern Munich. Noka krkoi t dinte se nga e kishte marr shumn e parave Balla pr t ndjekur ndeshjen n stadi

No Pic available
  • 2013-04-23

Ronaldo: Leo më i mirë se Cristiano

Në prag të gjysmëfinaleve ka folur për mediat edhe ish-sulmuesi i ekipit të Realit, braziliani Ronaldo duke e parashikuar si të kalueshme sfidën për ekipin e Realit. “Në finalen e Ligës së Kampioneve këtë edicion shoh Realin dhe

No Pic available
  • 2010-09-02

Ndryshime në lojërat e fatit, makinat elektronike të flasin shqip

Qeveria miratoi dje disa shtesa në ligjin e lojërave të fatit Makinat elektronike, ku shum shqiptar provojn t luajn dhe vn n loj fatin e tyre, ktej e tutje duhet t jen n gjuhn shqipe. Lojrat e ofruara prej tyre do t ken t gjith shpjegimin n gjuhn shqipe. Ky sht nj kriter i r

No Pic available
  • 2010-09-02

Kuzhe: Në Rumani, Shqipëria synon barazimin ose fitoren

“Nisn eliminatoret, tani sht koha q un dhe skuadra t jemi nn presion” Vetm 24 or prpara ndeshjes me Rumanin, Josip Kuzhe shfaqet optimist pr debutimin e Shqipris n Euro 2012. Drejtuesi i stolit kuqezi thekson se Kombtarja do t luaj pr barazim, pse jo edhe fitore n Pjatra Neamnt, ndrsa ko

No Pic available
  • 2010-09-02

Për Rat, Shqipëria është e paparashikueshme dhe ambicioze

Kundrshtari Edhe pse n letr, Shqipria nuk sht aspak favorite prball Rumanis, kundrshtart po mundohen n maksimum t mos i nnvlersojn kuqezinjt e Josip Kuzhes. Mbrojtsi i Shakhtar Donetsk, Razvan Rat, u shpreh dje se Shqipria, kundrshtari i par n Euro 2012, mund t duket nj rival i kalueshm, por ai nuk

No Pic available
  • 2010-09-01

Curri: Do të japim maksimumin që humbja e 2007-s të mos përsëritet

Deklarata Mbrojtsi thekson se tashm ka nisur nj aventur e re dhe krkon rezultat n Rumani N mnyr t pashmangshme, ndeshja e par eliminatore e Euro 2012, q Shqipria do t luaj n fushn e Rumanis, rikthen n plan t par sfidn e fundit q kuqezinjt kan luajtur me kt kundrshtar. M 21 nntor 2007, prfaqsuesja e