Rezultate te kerkimit per termin: +Lojtart

Total: 80
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.396Z

Murinjo shkatërron Kapelon: Anglia e tij është në kaos

Sulmi Pas Rafa Benitez sulmon Fabio Kapelon. Zhoze Murinjo nuk mundet t’i mbyll klasifi kimet e tij ndrkombtare t ktij prag-kampionati, pa sulmuar nj tjetr koleg t tijin. Kt her n shnjestr sht pikrisht Kapelo, i konsideruar fajtori i vrtet i dshtimit t kombtares angleze n botrorin e zhvilluar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.267Z

Serbi Greqi, përleshje në ndeshjen e basketbollit

Serbia dhe Greqia njihen pr miqsin e tyre t fort, por kjo nuk vlen n fushn e sportit. Shihni pak se si ka prfunduar ndeshja prgatitore mes ekipeve t basketbollit t t dyja vendeve. Gjithcka u ndrpre n minutat prfundimtare pr shkak t sherrit dhe grushtave mes lojtarvve. M tepr se 5000 spektaror pan se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.657Z

Zbardhet Rumania, në ekip edhe Rat e Marica

Kundrshtart Razvan Luesku, trajneri i prfaqsueses s Rumanis, ka publikuar listn me 23 lojtart q do t ket n dispozicion pr dy ndeshjet e para eliminatore n Euro 2012. Rumunt e nisin aventurn n aktivitetin kontinental pikrisht kundr Shqipris s drejtuar nga Josip Kuzhe, me ndeshjen e dats 3 shtator. M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.632Z

Curri: Do të japim maksimumin që humbja e 2007-s të mos përsëritet

Deklarata Mbrojtsi thekson se tashm ka nisur nj aventur e re dhe krkon rezultat n Rumani N mnyr t pashmangshme, ndeshja e par eliminatore e Euro 2012, q Shqipria do t luaj n fushn e Rumanis, rikthen n plan t par sfidn e fundit q kuqezinjt kan luajtur me kt kundrshtar. M 21 nntor 2007, prfaqsuesja e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.632Z

Marica dhe Kontra: Kujdes nga Shqipëria!

Paralajmrimi i rumunve Rumunt e kan vlersuar maksimalisht ndeshjen e s premtes kundr Shqipris. Dy prej lojtarve m t njohur t skuadrs “trekolore”, Ciprian Marica dhe Kozmin Kontra u kanapel shokve t tyre q t ken kujdes n sfidn kundr kuqezinjve, t vlefshme pr eliminatoret e Euro 2012. Mar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.490Z

Ultimatum pr Vllaznimin

Futbollistve t Vllaznimit prfundimisht u ka humbur durimi. Mosdhnia e pagave pr tre muajt e fundit, ka shtyr lojtart e ekipit kuqezi q tu japin ultimatum drejtuesve t klubit, q deri t hnn ti kryejn obligimet ndaj tyre. N rast se klubi nuk merr parasysh krkesn e tyre, dy antart e Vllaznimit, Rober

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.937Z

Kuzhe: Shqipëria është gati për eliminatoret e Euro 2012

Besimi Shqipria do t’i nis ndeshjet e Grupit D n eliminatoret e Euro 2012 me optimizm, pas rezultateve q prfaqsuesja ka regjistruar n miqsoret prgatitore pr aktivitetin kontinental. Prball Uzbekistanit, kuqezinjt regjistruan fitoren e katrt pr vitin 2010, ndrsa m par ata kishin dal fitues prb

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama