Rezultate te kerkimit per termin: +Loku

Total: 126
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.693Z

“Loku”: I “fryjne” qellimisht

Gjergj Cicani, gazeta Sport Ekspres Ngjarja e rende, e ndodhur ne ndeshjen e se dieles, Apollon Kallamarja﷓Panathinaikos, qe ka tensionuar te gjithe futbollin helen, e qe ka per protagonist sulmuesin shqiptar, Alban Bushin, duket se do t'i kaloje kufijte e instancave sportite. Gjithcka ka ni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.304Z

Ish-studentja e La Sapienza sfidon politikën shqiptare me një fermë dhish në Rubik

Pasi studioi shkenca politike në Romë, Rigerta Loku u kthye të bëjë një ndryshim në vendlindjen e saj, por dyert e mbyllura prej politikës e shtynë drejt një karriere të re si fermere. Nga Lindita Çela Kur vendosi të kthehej në Shqipëri me një diplomë të La Sapienza-s në duar,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.100Z

Paloka: Gruaja në Parlament, kandidate për deputete në 2013!

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka reaguar për Rigertën që përloti dje Kuvendin me fjalimin e saj të ndjerë për problematikat e zonave malore dhe fshatrave shqiptar. Sipas Palokës, është e çuditshme se si zonja erdhi në një aktivitet që përkon me nisjen e projektit Ril

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.304Z

Ish-studentja e La Sapienza sfidon politikën me një fermë dhish në Rubik

Pasi studioi shkenca politike në Romë, Rigerta Loku u kthye të bëjë një ndryshim në vendlindjen e saj, por dyert e mbyllura prej politikës e shtynë drejt një karriere të re si fermere. Kur vendosi të kthehej në Shqipëri me një diplomë të La Sapienza-s në duar, Rigerta Loku nuk e ç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.092Z

Historia/ Kush është vajza që përloti sot Kuvendin, ish-studentja e La Sapienza që ngriti fermë dhish në Rubik

Kur vendosi të kthehej në Shqipëri me një diplomë të La Sapienza-s në duar, Rigerta Loku nuk e çoi ndërmend se vendlindja do ta sfidonte me një të ardhme si fermere. Vajza nga Rubiku u kthye nga Italia gjashtë vjet më parë, pasi studioi shkenca politike në universitetin prestigjoz të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.499Z

Aventura e Rigertës nga Mirdita, si britmë e trurit që po na lë

Nga Dritan Hila   Aventura e një vajze nga Mirdita e cila ka studiuar në La Sapienza të Romës dhe ka ikur në Prosek të Mirditës për të zhvilluar një aktivitet privat, ka qenë ndër artikujt më të klikuar në dritare.net për fundjavën që shkoi. Duke parë që ka qenë e përha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.305Z

Ish-studentja e La Sapienza sfidon politikën me një fermë dhish

Pasi studioi shkenca politike në Romë, Rigerta Loku u kthye të bëjë një ndryshim në vendlindjen e saj, por dyert e mbyllura prej politikës e shtynë drejt një "karriere" të re si fermere. Autor: Lindita Çela | BIRN | Tiranë Kur vendosi të kthehej në Shqipëri me një dipl

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama