Rezultate te kerkimit per termin: +Lola +Luma

Total: 2
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.409Z

FOTOT/ Shkodrania Lola Luma ofron të tjera foto të nxehta

Ajo është vlerësuar si një nga femrat më të nxehta të Nju Jorkut. Bëhet fjalë për shkodranen Lola Luma, që ka pozuar edhe për revistën Maxim. Së fundmi ajo ishte në Shqipëri, ndërsa për fansat e saj ka ndarë disa foto të nxehta në rrjetet sociale.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.601Z

Lola Luma: Të qenit seks simbol, medalja që çdokush e ëndërron

Lola Luma, modelja shqiptare që prej vitesh e ka ndërtuar karrierën e saj në SHBA, na ka gëzuar të gjithëve së fundmi me një lajm shumë të mirë. Bukuroshja nga Shkodra është zgjedhur nga revista Maxim si femra më seksi e New Yorkut, duke u bërë kështu pjesë e një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.771Z

Lola Luma: Mashkulli perkrah meje duhet te jete diplomat

Bukuroshja shqiptare Lola Luma qe prej vitesh ka ndertuar karrieren e saj si modele ne SHBA na ka gezuar te gjitheve me nje lajm shume te mire. Vajza nga Shkodra eshte zgjedhur si femra me seksi e Nju Jork-ut. Lajmi eshte bere i ditur nga revista “Maxim”. Gjate nje konkursi te zhvilluar per vajz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.593Z

Lola Luma i jep fund beqarisë në gusht, martohet me djalin e ambasadorit

Ajo është një nga modelet më të suksesshme në Shtetet e Bashkuara të Amerikës e njëherit edhe aktore shumë e zonja. Lola Luma, vajza shkodrane e cila ka mahnitur gjithnjë e më shumë me bukurinë dhe sharmin e saj ka vendosur q&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.580Z

Modelja shqiptare Lola Luma zgjidhet femra më seksi në New York

SHBA - Lola Luma, modelja shqiptare që prej vitesh e ka ndërtuar karrierën e saj në SHBA, na ka gëzuar të gjithëve së fundmi me një lajm shumë të mirë. Bukuroshja nga Shkodra është zgjedhur nga revista “Maxim” si femra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.449Z

Lola Luma, modelja dhe aktorja që suksesin e ka gjetur në New York

blerand rexhepiE bukur, mahnitëse dhe shumë e sinqertë, është kjo Lola Luma vajza shkodrane e famshme në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Modele dhe aktore, sfilon për kompaninë e famshme “Jovani”, ndërsa ëndërron të futet në garë te spektakli “Dancing with the Sta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.839Z

Lola Luma, ''Vetes i fal të gjitha''

''Marr shpeshherë mesazhe nga modele shqiptare apo vajza që duan t'i futen rrugës së modës që më bëjnë pyetje nga më të ndryshmet duke filluar nga kujdesi për lekurën, flokët, tualeti, veshjet, gjithashtu edhe dieta që duhet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama