Rezultate te kerkimit per termin: +Lola

Meta: total 268 / total_found 268 / time 0.000 / keyword[0] lola / docs[0] 268 / hits[0] 478 /
Transplantet, 9 yjet që morën një organ nga miqtë apo të panjohurit
  • 2019-03-08

Transplantet, 9 yjet që morën një organ nga miqtë apo të panjohurit

Nga Selena Gomez te Natalie Cole, statusi i famshëm nuk mbron nga ndonjë problem shëndetësor, ndonjëherë edhe serioz. Selena Gomez/France Raisa Këngëtarja vuan prej vitesh nga lupus, një sëmundje autoimune që mund të shkaktojë komplikime të veshkave dhe kur gjendja e saj është përke

Kush shqetësohet për artin?
  • 2018-08-20

Kush shqetësohet për artin?

Kush shqetësohet për artin? Kësaj pyetje do ti japin përgjigje gjatë qëndrimit në Art House, artistë të rinj të artit bashkëkohor. Artistët Lori Lako, Edson Luli, Marina Sula, Haveit, Dardan Zhegrova, Ergys Vela, Pleurad Xhafa do të orvaten në temat e artit bashkëkohor sot. Krahas tyr

SHBA, dy fëmijë sulmohen nga peshkaqeni teksa bënin surf
  • 2018-07-19

SHBA, dy fëmijë sulmohen nga peshkaqeni teksa bënin surf

Dy ngjarje të njëjta por të ndara nga njëra-tjetra kanë ndodhur në Lond Island në Nju Jork.  Dy fëmijë, teksa bënin surf, janë plagosur nga sulmi i peshkaqenit në brigjet e Long Island në Nju Jork në incidentet e para të këtij lloji në shtet pas 70 vitesh. Por për fat të mirë, n

No Pic available
  • 2018-07-01

Pasioni për femrat i Marlene Dietrich

Ajo është e njohur si gruaja që Hemingay, shkrimtari i njohur amerikan i shkroi letrat më të bukura të dashurisë. Por ndërsa burrat robëroheshin pas saj Marlene Dietrich preferonte të kalonte mbrëmjet me femra. Biografët e saj kanë nxjerrë në pah të fshehta nga jeta e aktores, duke

Hiret e Kiki-së në Ankand
  • 2017-11-12

Hiret e Kiki-së në Ankand

Vështrojeni këtë fotografi: sot në Paris, në « ParisPhoto », hapet ankandi për blerjen e saj që antikuarët mendojnë ta shesin një milion e gjysëm euro. Duket se dhe fotografia artistike kërkon të konkurojë në një nivel tjetër me veprat e mëdha të Van Gogh, Modigliani, Picasso ap

Krijohen kapsulat që nxjerrin xixa nga vagina, zbuloni përse përdoren
  • 2017-08-06

Krijohen kapsulat që nxjerrin xixa nga vagina, zbuloni përse përdoren

Nëna e tre fëmijëve ka krijuar disa kapsula pasionante, të cilat janë të mbushura me xixa dhe përdoren para marrëdhënies seksuale. Lola-Butterflie Von-Kerius tha se u inspirua për ta krijuar një gjë të tillë nga një fotografi qesharake, e cila mbante nëntitullin Unë nuk djersij, por

Njihuni me familjen e aktorit meksikan të telenovelës Teresa
  • 2017-06-24

Njihuni me familjen e aktorit meksikan të telenovelës Teresa

Nëse keni qenë një ndjekës i rregullt i telenovelave meksikane, me siguri Aarón Díaz në telenovelën Teresa ju ka pëlqyer shumë. Po ju drejtohem kryesisht gjinisë femërore, të cilave me siguri nuk ju ka shpëtuar nga vëmendja aktori tërherqës meksikan. Por cila është jeta reale e