Rezultate te kerkimit per termin: +Londr

Total: 2313
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.061Z

Kryeprokurorja Rama n Londr

Tiran (start)- Prokurorja e Prgjithshme Ina Rama gjendet sot n Londr, n nj vizit e ardhur nga ftesa q krert e prokuroris angleze i kankryeprokurores shqiptare. Nuk dihet ende, se cili sht thelbi i ksaj vizite, por ajo vjen vetm pak dit pas arrestimit t Ilir Kumbaros, njeriu i akuzuar si i prfshir n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.490Z

Pop-mbretreshat knduan n Londr

Mbretreshat e popit kan shpirtin plot frymzim gjat kohs s Krishtlindjeve dhe njjt ka qen atmosfera edhe n nj koncert n O2 Arena n Londr. Kngtart si Alesha Dixon, Shakira, Janet Jackson dhe Lady GaGa e kan bashkuar nj turm t madhe n kryeqytetin anglez mbrm. N kt koncert ka knduar edhe finalisti i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.953Z

Chisora pastron rrugët e Londrës

Ligji është i barabartë për të gjithë, edhe kur bëhet fjalë për një boksier të famshëm si Dereck Chisora. Britaniku i ringut profesionist është fotografuar në rrugët e Londrës duke punuar për komunitetin pasi k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.160Z

Shikoni Londrën në detaje në 320 giga pixel

Kjo është Londra në 320 giga pixel që iu lejon ta përshkruani atë kryq e tërthor. Imazhet janë marra nga kati i 29 i “BT Tower”, ndërtesa e dhjetë më e lartë në Londër dhe iu ka zgjatur tre ditë për ti marr&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.749Z

Maratona e Londrës, policia rishqyrton masat e sigurisë

Drejtori i maratonës së Londrës shprehu pikëllimin rreth lajmeve mbi shpërthimet në Maratonën e Bostonit. Policia në Britani thotë se po rishikojnë planet e sigurisë për maratonën e sotme në Londër, pas shpërthimeve me b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.517Z

Lajmi i fundit: Mbyllet hapësira ajrore e Londrës

Hapsira ajrore e Londrës ëshë mbyllur dhe të gjitha fluturimet janë anuluar shkak i një problemi kompjuterik E gjithë hapësira e Londrës do të mbyllet në ora 7 pasdite sot.AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; Duke akorduar se e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.754Z

Keniania Jeptoo fiton maratonën e Londrës

LONDËR - Keniania Priscah Jeptoo fitoi sot maratonën e Londrës me kohën 2 orë 20 minuta e 23 sekonda. Tridhjetë sekonda heshtje dhe shirita të zinj në krahë kishin sot në Londër pjesëmarrësit e maratonës që u zhvillua në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama