Rezultate te kerkimit per termin: +Londer +Nderkohe

Meta: total 401 / total_found 401 / time 0.001 / keyword[0] londer / docs[0] 3578 / hits[0] 4337 / keyword[1] nderkohe / docs[1] 48117 / hits[1] 63520 /
Wenger kryqezohet nga mediat per humbjen
  • 2017-02-01

Wenger kryqezohet nga mediat per humbjen

p styletext-align justifyMe dy gola brenda 13 minutave te para te lojes Watford shenoi surprizen e perballjeve te mesjaves ne Premier-League duke mundur 2-1 Arsenalin ne Londer Younes Kaboul dhe Troy Deeney-it i dhane entuziazmin qe i mungonte prej kohesh trajnerit italian Walter Mazzarri Per Arsena

Arsenal 60 mln euro per Reus Titujt e shtypit per merkaton
  • 2017-02-01

Arsenal 60 mln euro per Reus Titujt e shtypit per merkaton

p styletext-align justifyDaily Record e hapi faqen e pare me raportimin se Moussa Dembele ishte pare teksa udhetonte per ne Londer Paniku i tifozeve te Celtic-ut te cilet iu frikesuan nje transferimi te 20-vjecarit te Chelsea gjeti qetesi ne reagimin e menjehershem te klubit Keltet nxituan te thone

No Pic available
  • 2017-01-25

Investigimi për Veliajn, Berisha: Një horr si ky ekziston vetëm në Tiranë!

Ish-Kryeministri Sali Berisha reagon pas publikimit të investigimit të gazetarit të Shuplaka-s, Artur Çani, që hedh dritë mbi mashtrimin e Stafit të Zyrës së PR-it të kryebashkiakut Erion Veliaj, i cili pavarësisht se qëndron vetëm 9 ditë në muaj në Tiranë dhe 22 ditë majë avionit

PSG-Barcelona e Bajern-Arsenal ne Champions Juventusi ia hedh paq
  • 2016-12-12

PSG-Barcelona e Bajern-Arsenal ne Champions Juventusi ia hedh paq

var fbShare url httpvizionplusalpsg-barcelona-e-bajern-arsenal-ne-champions-juventusi-ia-hedh-paqsize smallp styletext-align justifyUEFA hodhi ne Nion te Zvicres shortin per raundin e 18-ve te UEFA Champions League nje ekskluzivitet i Platformes Tring dhe Vizion Plus Skuadrat ishin ndare ne dy grup

Manchester United fiton ndaj City
  • 2016-10-27

Manchester United fiton ndaj City

var fbShare url httpvizionplusalmanchester-united-fiton-ndaj-citysize smallbrbrHoze Murinjo rikthehet me fitore ne derbi pas shkaterrimit ne Londer nga Chelsea Ne Old Traford Manchester United mundi Manchester Cityn te Guardolies 1-0 duke vazhduar me tej ne kupen e liges ne momentin me delikat te

Brazili me ne fund medalje e arte
  • 2016-08-21

Brazili me ne fund medalje e arte

brbrPas tre tentativave te deshtuara ne Los Angeles Seul dhe Londer kombetarja e Brazilit ne futboll morri medaljen e arte ne Olimpiaden e Rios Por ne finale e ashtuquajtura Selecao ju deshen penalltite per te mposhtur kombetaren gjermane me rezultatin 5-4 Pancerat e nisen mire kur qe ne minuten e 1

Arsenal ofron 50 milione euro per Mustafin
  • 2016-08-11

Arsenal ofron 50 milione euro per Mustafin

brbrShkodran Mustafi eshte njeriu i momentit ne merkaton nderkombetare Klubi i Arsenalit po negocion seriozisht per te marre ne radhet e tij mbrojtesin kampion bote me Gjermanine me origjine shqiptare Mustafi qe eshte ende pjese e Valencias ne kampionatin spanjoll po e vlereson seriozisht ngulmimin