Rezultate te kerkimit per termin: +Lorenc +Vangjelin

Total: 5
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.195Z

Basha sherr me Lorenc Vangjelin pse i permendi 21 janarin: Je i shitur i qeverisë

Kreu i PD-së Lulzim Basha, është përplasur sot pasdite me gazetarin Lorenc Vangjeli, teksa jepte prononcime në Studio e Hapur të Eni Vasilit.Ka qenë një pyetje e Vasilit çka ka ngrehur gjakrat në emision. Kjo e ka pyetur Bashën për 21 Janarin, dhe ai nuk është përgjigjur. Pas kës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.834Z

Larg politikës, Albana Vokshi sfidon Lorenc Vangjelin

Transmetuar më 06.04.2015 - 18:14 Jo çdo sfidë mes forcave politike bëhet në parlament. Deputetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi i ka shpallur sfidë të hapur Lorenc Vangjelit, këshilltar i kryetarit të Kuvendit. Ka qen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.630Z

Komenti/Ruzhdija, fshati që po i habit të habiturit...

Ruzhdija po lakohet dendur këto ditë si argument nga politika, për fitimin apo humbjen reciprokisht të një mandati deputeti. Por atë që politika (respektivisht Sali Berisha dhe Edi Rama) e përmendin si fshatin që dikujt i hoqi një mandat dhe dikujt i shtoi këtë mandat, mediat, çuditë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.730Z

Rama veproi drejt me Kavajën, PD gabim që spranoi ofertën e McAllister

Analisti Lorenc Vangjeli shprehet se vendimi i kryeministrit Rama për të tërhequr nga zgjedhjet ne Kavajë kandidatin e PS ishte i duhuri pasi evitoi skenarin e zymtë të përgatitur nga opozita. Për Vangjelin opozita veproi gabim me refuzimin që i bëri ofertës së McAllister. 18 qershori u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.361Z

Ilir Zela jep një leksion për humbësit në politikë

Share Në Shqipëri humbësit reagojnë prore në mënyrë idhnake. Ndërsa Ilir Zela, që garoi përballë Saimir Tahirit për postin e kreut të PS-së së Tiranës, kërkon ti ikë këtij tabiati. Në profilin e tij në facebook ka shkruar diçka, që në rrethanat shqipta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.761Z

Zela Fitorja Fillon nga Tirana

TIRANEuml ndash Nje dite pas votimit ne PS kandidati per kreun e ri te Tiranes Ilir Zela ka ftuar te sapozgjedhurin Sajmir Tahirin qe te bashkoje ne nje dy platformat e paraqitura nga dy kandidatet ne garen per drejtuesin e ri te socialisteve te kryeqytetit.Mengjesin e se djeles Zela ka komentuar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.402Z

Sus Televizion

Transmetuar me 14062016 - 2316 Nga Edison Ypibr br Nje lezhjan qe ka dy televizione njerin po e shet Mos u ngut mor burr Ke rast te mire tja rrisesh cmimin Para se ta shesesh ma jep mua ta bej per se mbari ta bej perfekt ta bej sus dhe ta kthej me vlere t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama