Rezultate te kerkimit per termin: +Lorikun

Meta: total 164 / total_found 164 / time 0.000 / keyword[0] lorikun / docs[0] 164 / hits[0] 211 /
No Pic available
  • 2017-04-29

Flet Lorik Cana: Problemet me zemrën më detyruan të lë futbollin

Për herë të parë Lorik Cana zbulon arsyen e vërtetë që e detyroi të varë këpucët në gozhdë. I ftuar në emisionin Pasdite në Top Channel, ish-kapiteni kuq e zi tregoi se ishin problemet me zemrën ato që i detyruan mjekët të ndalonin Lorikun të luante në fushë. Megjithatë, pavar

Lorik Cana: Problemet me zemrën më detyruan të lë futbollin
  • 2017-04-28

Lorik Cana: Problemet me zemrën më detyruan të lë futbollin

Për herë të parë Lorik Cana zbulon arsyen e vërtetë që e detyroi të varë këpucët në gozhdë. I ftuar në emisionin Pasdite në Top Channel, ish-kapiteni kuq e zi tregoi se ishin problemet me zemrën ato që i detyruan mjekët të ndalonin Lorikun të luante në fushë. Megjithatë, pava

What people is this?
  • 2016-09-05

What people is this?

Nga Rudina Xhunga Të shtunën, ndërsa Rita Ora këndonte "What child is this", me orkestrimin e Shpëtim Saraçit dhe violinën e Shkëlzen Dollit, pashë mrekullinë. Atë që bëri bashkë në një koncert Ritën dhe Invën, Shkëlzenin dhe Ermonelën, Lorikun dhe Bujarin. E shumë e shumë por

No Pic available
  • 2016-09-05

Fotoalbum: What people is this?

Foto 1 nga 35 "Të shtunën, ndërsa Rita Ora këndonte "What child is this", me orkestrimin e Shpëtim Saraçit dhe violinën e Shkëlzen Dollit, pashë mrekullinë. Atë që bëri bashkë në një koncert Ritën dhe Invën, Shkëlzenin dhe Ermonelën, Lorikun dhe Bujarin. E shumë e shum

Cana, edhe një vit kontratë me Nantën
  • 2016-07-20

Cana, edhe një vit kontratë me Nantën

Mbetet ende e paqartë e ardhmja e Lorik Canës, edhe për mediat franceze që gjithsesi në tentativën për të hedhur dritë mbi të, zbulojnë disa detaje mjaft interesante në lidhje me kapitenin e Kombëtares Shqiptare që në përfundim të aventurës në Euro 2016 bëri të ditur se shpejt d

Kombëtarja kthehet në atdhe! Veliaj u jep Çelësin e Qytetit
  • 2016-06-24

Kombëtarja kthehet në atdhe! Veliaj u jep Çelësin e Qytetit

Autobusi i Kombëtares shqiptare ka mbërritur në kryeqytet e pritur nëpër rrugët nga dhjetëra qytetarë. Ndalesa e parë e djemve të Kombëtares ka qenë Bashkia e Tiranës ku ata janë pritur me nderime nga kryebashkiaku Erion Veliaj. Kreu i bashkisë ka vlerësuar si fitoren më të madhe

Kush e turpëroi Kombëtaren?
  • 2016-06-24

Kush e turpëroi Kombëtaren?

Nga Desada Metaj Ata mbërritën në Shqipëri të pakualifikuar, por dinjitoz më shumë se për rezultatet për performancën e mijëra shqiptarëve që i mbështetën me zemër përgjatë tre ndeshjeve ku u shënua vetëm 1 gol.  Ata zbritën në Tiranë të lodhur dhe në pikun e vapës ndë