Rezultate te kerkimit per termin: +Loro +Borici

Meta: total 661 / total_found 661 / time 0.000 / keyword[0] loro / docs[0] 2383 / hits[0] 3307 / keyword[1] borici / docs[1] 998 / hits[1] 1427 /
Kuqezinjtë mbyllin përgatitjet, dëmtimet shqetësojnë Panuccin
  • 2018-11-15

Kuqezinjtë mbyllin përgatitjet, dëmtimet shqetësojnë Panuccin

Përfaqësuesja shqiptare i ka dhënë fund përgatitjeve në qytetin e Durrësit, në prag të sfidës me Skocinë, e vlefshme për UEFA Nations League. Seanca nisi menjëherë pasi trajneri Christian Panucci zhvilloi një bisedë të shkurtër me skuadrën, ndërsa me përjashtim të Eros Grezdës

Metz pengon Balliun, Panuçi thërret Egli Kajën
  • 2018-11-13

Metz pengon Balliun, Panuçi thërret Egli Kajën

Tjetër ndryshim në listën e të grumbulluarve të kombëtares shqiptare për dy sfidat e muajit nëntor ndaj Skocisë në Nations League dhe miqësoren ndaj Uellsit. FSHF me një komunikatë në faqen zyrtare ka bërë të ditur se për këto dy takime është grumbulluar Egli Kaja. Për lojtarin

No Pic available
  • 2018-11-10

Loret Sadiku refuzon sërish Shqipërinë, e zëvendëson Kaçe

E bujshme. Loret Sadiku ka refuzuar sërish Shqipërinë, pasi vetëm pak ditë pasi trajneri i kombëtares kuqezi Christian Panucci shpalli listën e lojtarëve të grumbulluar për dy ndeshjet e radhës ndaj Skocisë dhe Uellsit, FSHF ka njoftuar se mesfushori i Kasimpasa në kampionatin turk nuk

FSHF nis shitjen online të biletave për Shqipëri-Skoci (Çmimet)
  • 2018-10-19

FSHF nis shitjen online të biletave për Shqipëri-Skoci (Çmimet)

Federata Shqiptare e Futbollit njofton të gjithë tifozët në faqen e saj zyrtare se ka nisur shitja e biletave online për të gjitha kategoritë për ndeshjen e UEFA Nations League, Shqipëri Skoci, e cila do të luhet në datën 17 nëntor 2018, në orën 20:45, në stadiumin Loro Borici Shkod

Sot Partizani-Kukësi për Europën, Vllaznia-Teuta sfidë mbijetese
  • 2018-02-19

Sot Partizani-Kukësi për Europën, Vllaznia-Teuta sfidë mbijetese

Partizani dhe Kukësi një vit më parë luftonin për titullin në Superiore ndërsa sot rivaliteti mes dy klubeve vazhdon për Europën. Në pritje se çfarë do të ndodhë me dosjen Skënderbeu, Kukësi dhe Partizani kanë jo pak për të luftuar mes tyre në supersfidën e kësaj jave,  edhe p

No Pic available
  • 2017-10-10

Shqipëri-Itali/ Fatos Nano shfaqet në Shkodër për të parë kupat e axurrëve (Video)

Në prag të ndeshjes mes Italisë deh Shqipërisë në stadiumin Loro Borici të Shkodrës, ish kryeministri Fatos Nano është parë në ambientet e teatrit Migjeni për të parë kupat e fituara nga Italia. Ambasada e Italisë në Tiranë dhe Federata Italiane e Futbollit kanë sjellë për herë

Një ditë para ndeshjes me Italinë, stadiumi i Shkodrës i mbuluar nga plehrat
  • 2017-10-09

Një ditë para ndeshjes me Italinë, stadiumi i Shkodrës i mbuluar nga plehrat

SHKODER Një ditë para ndeshjes së përfaqësueses shqiptare me atë italiane, duket se stadiumi i Shkodrës Loro Borici nuk është ende gati. Rreth stadiumit vërehet një pamje aspak e këndshme, teksa kazanët e plehrave janë të stërmbushur dhe mbeturinat janë përhapur kudo.