Rezultate te kerkimit per termin: +Los +Angeles

Meta: total 1000 / total_found 3068 / time 0.002 / keyword[0] los / docs[0] 8394 / hits[0] 10578 / keyword[1] angeles / docs[1] 3099 / hits[1] 3769 /
SHBA, 3 të vdekur në një sallë lojërash në Kaliforni
  • 2019-01-05

SHBA, 3 të vdekur në një sallë lojërash në Kaliforni

Tre të vdekur dhe 4 të plagosur është bilanci i të shtënave me armë zjarr, që u raportuan në Torrance pranë Los Anxhelesit në SHBA. Sipas asaj që shkruan shtypi amerikan, i cili i referohet policisë, të shtënat janë verifikuar në Gable House Bowl, një sallë lojërash. Autoritetet

Ibrahimoviç te Milani? Leonardo është optimist
  • 2018-12-10

Ibrahimoviç te Milani? Leonardo është optimist

Pas ditësh të tëra me tentativa, indicie e komente të ndryshme, më në fund është vetë drejtori sportiv i Milanit, Leonardo, ai që sqaron njëherë e mirë se Zlatan Ibrahimoviç nuk do të kthehet te kuqezinjtë. Në një deklaratë të dhënë në përfundim të ndeshjes Milan-Torino, bra

Ibra, gati të pranojë kontratë 6-mujore me Milanin
  • 2018-11-20

Ibra, gati të pranojë kontratë 6-mujore me Milanin

Zlatan Ibrahimovic me sy e veshë nga telefoni. Gjiganti suedez pret një telefonatë të Leonardos, për të diskutuar për rikthimin e tij të mundshëm te Milani. Vetëm biseda me drejtuesit kuqezi mund ta bindë që të luajë sërish në Europë, duke u ndarë para kohe me Los Angeles Galaxy. 3

Ndërron jetë aktorja dhe modelja Kim Porter
  • 2018-11-16

Ndërron jetë aktorja dhe modelja Kim Porter

Aktorja dhe modelja e famshme, Kim Porter është gjendur e pajetë ditën e djeshme në shtëpinë e saj në Los Angeles. Prej disa kohës 47-vjeçarja kishte probleme me pneumoninë dhe kjo ishte konstatuar edhe nga mjekët. Dyshohet se vdekja e saj ka ardhur si pasojë e një arresti në zemër.

Ish-misit shqiptar i digjet shtëpia në Kaliforni (Foto)
  • 2018-11-12

Ish-misit shqiptar i digjet shtëpia në Kaliforni (Foto)

Shtëpia e djegur e Valbona Çobës në Kaliforni Katastrofës së zjarreve në Kaliforni nuk i ka shpëtuar as ish-misi shqiptar Valbona Çoba, e shpallur Mis Fotozhenia e parë, duke zënë vendin e tretë në Mis Albanian 1992. Gazeta “Shqip” online ka mësuar se mamaja e Valbonës, e

Digjet Kalifornia, yjet e Hollywood evakuohen (FOTO)
  • 2018-11-11

Digjet Kalifornia, yjet e Hollywood evakuohen (FOTO)

Yjet e showbiz-it, Kim Kardashian, aktorja Alyssa Milano dhe regjisori Guillermo del Toro ishin ndër të famshmit e shumtë që u detyruan të braktisnin vilat e tyre miliarda dollarëshe në zonat turistike Calabasas dhe Malibu, pasi flakët e zjarrit që ka përshkruar Kaliforninë vendosnin në

Digjet Kalifornia, yjet e Hollywood evakuohen, vilat luksoze në flakë (FOTO)
  • 2018-11-10

Digjet Kalifornia, yjet e Hollywood evakuohen, vilat luksoze në flakë (FOTO)

Yjet e showbiz-it, Kim Kardashian, aktorja Alyssa Milano dhe regjisori Guillermo del Toro ishin ndër të famshmit e shumtë që u detyruan të braktisnin vilat e tyre miliarda dollarëshe në zonat turistike Calabasas dhe Malibu, pasi flakët e zjarrit që ka përshkruar Kaliforninë vendosnin në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama