Rezultate te kerkimit per termin: +Los +Blancos

Meta: total 978 / total_found 978 / time 0.001 / keyword[0] los / docs[0] 7914 / hits[0] 9954 / keyword[1] blancos / docs[1] 1006 / hits[1] 1106 /
Ibra refuzon Valencian, rikthim te Milani?
  • 2017-06-26

Ibra refuzon Valencian, rikthim te Milani?

Cila do të jetë skuadra e re e Zlatan Ibrahimoviç? Kjo  është një pyetje intriguese që për momentin është e vështirë ti japësh një përgjigje. Shtatlarti suedez po rikuperohet në mënyrë impresionuese, nga dëmtimi i rëndë që pësoi në Prill të këtij viti dhe mund tu rikthehet

No Pic available
  • 2017-06-22

Nga Benfika te Juve dhe Real: 10 klubet që fituan më shumë nga shitja e lojtarëve

Sipas të dhënave të ofruara nga Transfermarkt, Barcelona nuk është në mesin e dhjetë klubeve, që kanë gjeneruar më shumë të ardhura nga shitja e lojtarëve gjatë dekadës së fundit, duke treguar se ajo nuk është një klub i shitjes. Nëse ka tri ekipe në këtë klasifikim nga La Lig

Kristiano Ronaldo ndryshon mendje, qëndron në Madrid
  • 2017-06-21

Kristiano Ronaldo ndryshon mendje, qëndron në Madrid

Kristiano Ronaldo me sa duket ka ndërruar mendje për sa i përket largimit të tij nga Real Madrid. Kjo ka ndodhur pasi ka dëgjuar deklaratat e së martës nga presidenti i Los Blancos Florentino Perez i cili u mundua ta mbronte yllin e tij duke shtuar se do të gjente një zgjidhje për ta mbajt

No Pic available
  • 2017-06-19

Zidane i telefonon Ronaldos: Qëndro, kemi nevojë për ty

Cristiano Ronaldo është padyshim telenovela futbollistike e kësaj vere. Prej ditësh po flitet për dëshirën e tij për tu larguar nga Reali i Madridit, për shkak të problemeve me drejtësinë për evazion fiskal, por është dikush që po tenton të ndryshojë rrjedhën e kësaj historie. B

Jo vetëm Donnarumma, ja 10 tradhtitë më të dhimbshme në botën e futbollit
  • 2017-06-17

Jo vetëm Donnarumma, ja 10 tradhtitë më të dhimbshme në botën e futbollit

 Historia e futbollit është e mbushur me transferime të diskutuara dhe të diskutueshme. Disa prej këtyre janë zhvilluar në orët e vona të natës, të tjerë në mes të ditës. Por në të dy rastet këto operacione kanë shkaktuar zemërimin e tifozëve, siç po ndodh tani me Donnarumma.

Ronaldo e pranon: E kam vendosur, do iki nga Reali
  • 2017-06-17

Ronaldo e pranon: E kam vendosur, do iki nga Reali

Do të largohem, e kam vendosur. Nuk ka kthim pas. Kështu, sipas gazetës Marca, Kristiano Ronaldo i paska treguar shokëve të kombëtares në Rusi, të impenjuar me Kupën e Konfederatave. Një vendim që është konfirmuar edhe nga drejtuesit lusitanë. Ylli portugez ndihet i sulmuar nga shtypi

Çmenduri nga Kina, 200 mln euro për Kristiano Ronaldon
  • 2017-06-10

Çmenduri nga Kina, 200 mln euro për Kristiano Ronaldon

Ofertë e çmendur nga Kina për Kristiano Ronaldon, e cila e ka turbulluar jo pak ambientin te Reali i Madridit. Fillimisht i raportua për 180 milionë në arkat e klubit madrilen, por sipas As shuma e ofruar shkon 200 milionë euro, ndërsa për futbollistin plot 120 milionë euro në vit. Burime