Rezultate te kerkimit per termin: +Los +Blancos

Total: 1193
  • 2020-09-15T14:10:34.621Z

Real -Atletico koeficientet anojne nga Los Blancos

Rezultati 0-0 i cerekfinales se pare mes Atleticos dhe Realit ne Vicente Calderon lejon Los Colchoneros te kualifikohen ne gjysmefinale me cdo barazim me gola ndersa demtimet e Modric Bale dhe Benzema i kane ulur kuotat e Los Blancos per te vijuar me tej ne Champions gjithsesi formacioni i Carlo Anc

• 2020-09-15T14:10:23.851Z

Pas 22 fitoresh radhazi ndalen los blancos

Pas 22 ndeshjes dorezohet me ne fund Reali i Madridit duke pesuar humbjen e parebr br Ne La Liga Valencia e mund me rezultatin 2-1 per me teper me permbysje duke e bere skuadren e Ancelottit qe ta nise aspak mire 2015-tenbr br Goli i Ronaldos ne pjesen e pare nga pika e bardhe ishte vetem nje il

• 2020-09-15T14:12:34.298Z

Fitore me përmbysje e Realit në derbi, Los Blancos ngjiten të tretët

Fitore me përmbysje për Realin e Madridit ne derbin e vogël të kryeqytetit spanjoll ndaj Leganes. Në sfidën e prapambetur të La Ligas, morën hak ndaj Leganes për eliminimin që këta të fundit u shkaktuan në çerekfinalet e Kupës së Mbretit. Los Blancos e gjetën forcën për të fituar

• 2020-09-15T14:09:39.576Z

Triumfojnë Los Blancos, në ndjekje të Barcelonës dhe Atletico Madrid

Sonte ka qenë nata e Los Blancos. Real Madridi ka mposhtur Real Sociedadin në Anoeta me rezultat 4-0, duke synuar titullin e La Liga. Ai që realizojë golin e parë ishte Asier Illarramendi, goditje në shenjë që u realizua në fund të pjesës së

• 2020-09-15T14:04:13.709Z

Real Madrid fiton 5-1 me TorontoPër “los Blancos” golat u shënuan nga Cristiano Ronaldo, Benzema, Robben dhe një dopietë e Raul.

Real Madrid mundi 5-1 kanadezët e Toronto, një ndeshje miqësore të zhvilluar na Kanada. Për “los Blancos” golat u shënuan nga Cristiano Ronaldo, Benzema, Robben dhe një dopietë e Raul. Ndeshja e ardhshme miqësore e spanjollëve është të dielën kundër DC United, një skuadër e Wash

• 2020-09-15T14:12:42.973Z

Kriza te Los Blancos/ Ramos rrëfehet për zënkën me Perez dhe Marcelo

Pas eliminimit të Real Madrid nga Liga e Kampionëve nga Ajaxi, Sergio Ramos ka qenë në qendër të kritikave nga mediat. Së pari sepse incizoi dokumentar personal teksa Los Blancos ishin duke u eliminuar, pastaj se kishte një debat të ashpër me presidentin e klubit, një zënkë me Marcelon